Skocz do zawartości

RabbitHood

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 970
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez RabbitHood

  1. Zmień miejscami przednią z tylną.
  2. Pozbieraj plastikowe butelki po parku i dołóż 700zł. Znośne budżetówki zaczynają się od 2tyś.
  3. Proszkowo? No to po kilku jazdach już nie będą pomalowane - nie masz się czym przejmować. I nie jest to prześmiewczy komentarz - po prostu to nie jest jakiś mega trwały sposób malowania (zwłaszcza w miejscach gdzie występuje tarcie).
  4. Wyczyść wszystko dokładnie i sprawdź gwint na kasecie i bębenku (nawet palcem) - czy nie ma uszkodzeń. Coś się przemieliło - raczej nieszkodliwie i w przyszłości ostrożnie/równo wkręcaj kasetę - nie na chama.
  5. Taką samą opinię mam na temat zębów!
  6. Nie ma pedałów z gwintami "uniwersalnymi". Jeden jest zawsze z gwintem prawym drugi z gwintem lewym. Jak wszystko się wkręciło wszystko jest ok.
  7. Zapewniam cię, że te 2mm milimetry nie mają żadnego (zauważalnego) wpływu na wytrzymałość strukturalną obręczy. W kolarstwie presta trzyma się jedynie przez głupie przyzwyczajenie.
  8. Trochę nie w temacie - ciągle czekam na rewolucję w rowerach i przejście całkowicie z presty na shredera. Dla zboczeńców co liczą gramy oczywiście nadal zostałby zawór z dzyndzlem.
  9. Siedź na OLXie i szukaj używek. Tyle.
  10. te 800 ojro to za czerwony kolor? Przynajmniej zalane mineralnym a nie DOTem.
  11. Pierwsze co bym zrobił to wywalił przednie zębatki i założył 1NV. Drugie wymienił hamulce (tak jak Wojcio pisze).
  12. Przy wietrze wyciągam górala i jadę do lasu.
  13. Plecak z pęcherzem.
  14. 1. To wymaga po prostu wprawy - oglądaj codziennie przed snem filmik park toola jak ma lecieć łańcuch i się w końcu nauczysz. 2. Kup specjalne obcęgi do ściągania i zakładania spinki. Coś w tym stylu: aliexpress.com/item/1005010596432970.html
  15. Nie, nie jest zjechana - po prostu farba ci zeszła. Zacznij zastanawiać się nad wymianą jak zęby będą miały kształt "zęba rekina". Szpilki od Marvelo nadają się na przerobienie ich np na tarczę zegara.
  16. Sprzedaj MTB kup rower do swoich wymagań.
  17. Jak pokazują badania pionowe ujęcia rowerów wyglądają żałośnie. (chyba, że robisz fotki jak @nctrns roweru wypionowanego!)
  18. Miałbym opory z czymś takim podchodzić do karbonu.
  19. Francuzy wjechały. Zobaczymy o co tyle krzyku!
  20. Od chińczyka kiedyś kupiłem kilka dosyć cienkich opasek na czoło z silikonową wkładką - nic nie cieknie wszystko zostaje na uszczelce!
  21. To jest ogólnie bardzo dobre pytanie (w zalewie szajsu "jaki rower xx"). W sumie nigdy się nie zastanawiałem i jak rajzera montuję to na "wyczucie" by mi się dłonie fajnie układały podczas trzymania. Jak dla mnie wiele zależy od sylwetki na rowerze!
  22. Zawsze warto coś nakleić. Makaron powinien wystarczyć - ale jest ryzyko, że podczas pracy opony się "wykruszy".
  23. 53 złote to max co dam za taką lampeczkę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...