Mihau_
Użytkownik-
Liczba zawartości
9 236 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez Mihau_
-
W warunkach laboratoryjnych pewnie tak, na drodze nie. Za krótki element, za grube ścianki. W takim 100mm mostku jak odejmiesz obejmy węzły które je trzymają itd to ile zostanie "rurki" która miałaby potencjalnie pracować? 1cm?
-
Mostek to mostek, dopóki nie ma w nim żadnego systemu amortyzacji to można za tę część zapłacić max 200 złotych. IMO rozważanie w ogóle zapłacenia 7 stów za mostek oznacza jakiś błąd w ewolucji 😁
-
Już bym wolał sobie ramę z aliexpress zamówić, na jedno wyjdzie a nie przepłacisz za żałosne logo accent
-
[3000] Używany rower szosowy na pierwszy triathlon
Mihau_ odpowiedział Shooky → na temat → Jaki rower kupić do X złotych?
Brać i się nie zastanawiać. -
To ma być dostosowane do twoich możliwości.
-
Facet chce gravela bo go na crossie plecy bolą.
-
No to sobie w obecnym rowerze obniż kierownicę i sprawdź. Bo założę się, że masz mostek na plus i komin podkładek pod nim.
-
[2025] Trek wypuścił gravela full suspension - CheckOUT
Mihau_ odpowiedział seawolf688 → na temat → Nowości
A na sezon 2027 wymieni się kierownicę na prostą w celu lepszej kontroli w terenie i tym samym historia zatoczy koło. -
[Do 6500 zł] rower Szosowy
Mihau_ odpowiedział JackHerrer → na temat → Jaki rower kupić do X złotych?
W jaki sposób chcesz realizować ewentualne roszczenia gwarancyjne przy rowerze kupionym w hiszpanii? -
Żeby wyeliminować problem trzeba znać przyczynę. Kupowanie roweru, który więcej wymaga od organizmu nie wydaje się najrozsądniejszym rozwiązaniem
-
Gdzie jest zapisany zakaz jednorazowej jazdy powyżej 50 km na rowerze crossowym?
-
[Tarmac SL7] Rama rowerowa wątpliwości co do ogłoszenia.
Mihau_ odpowiedział SzymekSzymek → na temat → Szosowe
Serio to 2800 kosztowało i się zastanawiałeś nad oryginalnością? Trzeba było to od razu napisać to nikt by czasu nie tracił -
[Tarmac SL7] Rama rowerowa wątpliwości co do ogłoszenia.
Mihau_ odpowiedział SzymekSzymek → na temat → Szosowe
Wcale się tak opisy na chińskich portalach nie zaczynają, wcale -
[Sklep rowerowy] Gdzie kupić szosę
Mihau_ odpowiedział zate → na temat → Jaki rower kupić do X złotych?
Idziesz na bikefitting na usługę "dobór rozmiaru ramy", robią z tobą wywiad, sprawdzają ruchomość, ustawiają na retulu a na koniec otrzymujesz wymiary jakie powinna mieć idealna dla ciebie rama. Wtedy sobie szukasz roweru najbardziej pasującego geometrią i kupujesz go gdzie chcesz, nie dziękuj -
[3000 zł] Pierwszy rower szosowy
Mihau_ odpowiedział michalo132 → na temat → Jaki rower kupić do X złotych?
A ja, głupi, myślałem, że tarcze służą skuteczniejszemu zatrzymaniu się w nieprzewidzianej i niebezpiecznej sytuacji.... Strasznie duży ten przekrok w stosunku do wzrostu. Sprawdź jeszcze raz dla pewności- 17 odpowiedzi
-
- szosa
- pierwsza szosa
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[3000 zł] Pierwszy rower szosowy
Mihau_ odpowiedział michalo132 → na temat → Jaki rower kupić do X złotych?
Tylko największy rozmiar cię interesuje. Ale to jest damski rower i rekomendacje są dla kobiet. Kobiety mają inne proporcje ciała niż mężczyźni - przy tym samym wzroście dłuższe nogi i krótszy tułów = potrzebują krótszej a wyższej ramy żeby niwelować różnice wysokości pomiędzy siodełkiem a kierownicą. Wybierając rozmiar (patrząc na fizyczne długości rur a nie jakieś oznaczenia producenta) kierując się "męskimi" kryteriami pozioma 551 jest na te max ~180 cm wzrostu.- 17 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- szosa
- pierwsza szosa
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[3000 zł] Pierwszy rower szosowy
Mihau_ odpowiedział michalo132 → na temat → Jaki rower kupić do X złotych?
No rozmiary małe są, największy tak na ~180 wzrostu. Masz też szersze siodełko ale to akurat i tak trzeba pod siebie dopasować więc żaden problem. Zwykle też damskie wersje mają węższe kierownice ale to już sobie poszukaj czy w tym przypadku też tak jest. Nie da się kupić w tym budżecie nic lepszego sprzętowo, to jest genialna oferta. Tylko hydraulika. Szczęki można brać kiedy kupujesz jakąś ciekawą używkę za dobrą kasę a nie przy nowym rowerze.- 17 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- szosa
- pierwsza szosa
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[rama] Trzeszczenie w nowym rowerze
Mihau_ odpowiedział nokrem → na temat → Naprawa i konserwacja roweru - zrób to sam
Masz regulację napięcia wstępnego sprężyny. Może trzeszczeć bo nie ma tam oleju a powinien być. -
[rama] Trzeszczenie w nowym rowerze
Mihau_ odpowiedział nokrem → na temat → Naprawa i konserwacja roweru - zrób to sam
W jaki sposób "dokręciłeś amortyzator"? -
[Wybór] Rower Giant Revolt 2, Kross Esker 2.0 Gen 2
Mihau_ odpowiedział Leor → na temat → Jaki rower kupić do X złotych?
To niewiele zmienia. Zresztą warunki gwarancji gianta są takie, że musisz go stacjonarnie odebrać -
[Wybór] Rower Giant Revolt 2, Kross Esker 2.0 Gen 2
Mihau_ odpowiedział Leor → na temat → Jaki rower kupić do X złotych?
Eeee jak ten giant 4300 kosztuje to się nawet nie ma co zastanawiać tylko brać rometa -
[Wybór] Rower Giant Revolt 2, Kross Esker 2.0 Gen 2
Mihau_ odpowiedział Leor → na temat → Jaki rower kupić do X złotych?
Nie uciułasz tysiaka więcej żeby wziąć aspre 2 i mieć "rower kompletny" a nie składany z części jakie akurat dało się tanio ogarnąć? -
Jeśli chodzi o skuteczność hamowania to 105/ultegra jest już naprawdę top Klocki/wkładki dobrze hamują od ultegry w górę, jak będziesz miał karbonowe koła to swiss stop *choć imo karbonowe stożki do caad'a to tak jak świni siodło
