Skocz do zawartości

spidelli

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    6 242
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    108

Zawartość dodana przez spidelli

  1. @Sobek82 Nie myślałeś, żeby przenieść produkcję do Chin? Obniżyłbyś koszty i zwiększył skalę A wolny czas przeznaczyłbyś na... swoje hobby
  2. No to współczuję. Ja się dziś wytaplałem w błotku aż miło. Jedynie humor psuły mi głąby na motocyklach crosowych Po powrocie rower oparłem o drzewko, plecak i kurtkę powiesiłem na gałęzi, wąż z garażu i mycie z błota. Właśnie sobie przypomniałem, że wciąż tam wiszą, to lecę pozbierać pranie
  3. U mnie pierwsze 5-10 minut pokazuje głupoty, sęk w tym że mam wtedy hardcorowy podjazd a ten mi 115 pokazuje jak ja z siodełka spadam 🤣
  4. Co Wy z tymi glebami Mój był tańszy, bo kolor babski Dałem spokój Garminowi, bo uchwytów jednak mam 2 a nie 3 i wczoraj ogarniłem gravele - lampki, sanki na garniaka. Na smoczycę już nie montowałem. Druga rzecz, że pomiar tętna z nadgarstka to żart i żeby nie być okradzionym z efektów treningu, używam pasa na klatkę 🤣 Ostatnio jak jechałem z zegarkiem na ręku to mi wyszedł trening regeneracyjny. No i przy zimowej odzieży to tak średnio zerkać na nadgarstek, kurtka ma rękawy przedłużane 😁
  5. Tak na marginesie - traska "awaryjnie" wgrana z Komoota na zegarek. Oczywiście narysowana przed komputerem, a nie na telefonie w lesie
  6. Bo nie byłem dziś pierwszy w lesie:
  7. Tymczasem w Domu Działkowca gra kapela:
  8. Chyba bardziej by pasował (gdyby można było marudzić):
  9. Kraina Wygasłych Wulkanów. Ale zdjęcie jest chyba sprzed dwóch tygodni
  10. Bo na szczęście drogowcy zaspali...
  11. Dzięki Panowie. Pozostaje zamówić i sprawdzić
  12. Dziękuję, niestety nie jestem.... Pozostaje poczekać. Na oko wygląda podobnie. U mnie ma jakieś 2,4 cm średnicy: Głębokość - ok. 1 cm.
  13. Znalazłby honorowe miejsce na tym historycznymi już wydarzeniu:
  14. Dziś przyszły lampki. Nie miałem do czynienia z oświetleniem stricte rowerowym, więc nie mam porównania. B&M - w pudełku wszystko, lepiej niż w Ejplu i Szlamsungu, poza lampką - ładowarka, kabel, kabel OTG (sprawdziłem funkcję powerbanka ładując zegarek po przejażdżce), uchwyt, gumka, śrubki o dwóch różnych długościach, mikroskopijna (bezużyteczna) instrukcja. Sigmy - tylko z kabelkiem i zapasową "szyną", instrukcja też równie przydatna co w B&M. Założyłem na rower z jednej strony B&M, z drugiej Bustera 300, a na kask - Bustera 100 (wcześniej kupiłem już uchwyty na kask). Ustawiłem światła pi x drzwi na bramie garażowej. Na początek - jako że zacząłem na drodze publicznej, by po DDR wyjechać za miasto - B&M - fajnie świeci, tryb eco to ja cię mogę, do spokojnej jazdy wystarczy, ale do ciut szybszej to raczej średni. Potem zjechałem do lasu, wyłączyłem B&M, włączyłem Bustery, oba na eco - fajnie się uzupełniały. Najpierw był męczący podjazd, potem trochę równiej, nie szaleję na MTB nawet za dnia, bo to mój pierwszy rower tego typu i zero techniki ale super się jeździło. Z kasku można sobie doświetlić to, czego nie obejmuje wiązka z kierownicy. Pewnie do szybszej jazdy lepszy byłby tryb średni ale na moje możliwości eco wystarczył. Generalnie jestem mega zadowolony. Jutro B&M przełożę do gravela, ewentualnie zdejmę grzędę z kierownicy, jak się pomieszczę z Garminem, lampą, chociaż chyba torba na kierownicę wymusi zostawienie grzędy. Pytanie konkursowe: Czy uchwyt do Ixon Rcok jest taki sam jak Ixon Space? Nie widze dedykowanego do Rocka, a nabyłbym najchętniej w drodze kupna na drugi rower.
  15. Jeśli powinno być w dziale odzieżowym, to proszę moderację o przeniesienie 🤣
  16. Bo nic dodać, nic ująć, jechać...
  17. Dlatego ja wożę gaz i przez kilka lat raz go użyłem - pies był za blisko łydki. Generalne wystarczy uciec - większość burków tylko odpędza od "stada" i "terytorium", czasami wystarczy łagodnie zagadać, zwłaszcza jak pies stoi tyłem, tak żeby go nie zaskoczyć. Widziałem raz jak facet zdezorientował psa wodą z bidonu. Ja jechałem i zastanawiałem się co zrobić, bo na poboczu drogi we wsi stał pies, a tu mnie gość wyprzedził, pies się nim zainteresował, gość strzyknął w niego wodą z bidonu, pies tak zbaraniał, że i mnie przepuścił
  18. Ja przesadziłem, wyplułem płuca na podjeździe. Tydzień wcześniej jechałem bez tej kurtki szosowej pod spodem (miałem jakąś lekką bluzę Kalenji z wyprzedaży), to było mi chłodnawo na polach - wiał zimny wiatr. A tej niedzieli chyba za ciepło się ubrałem i za ostro dałem w palnik. Ale ta kurtka tak sobie oddycha. Fakt, że widziałem gorsze ceraty.... co prawda tylko macałem w sklepie, nie próbowałem, nie mam więc porównania. Na razie jestem mimo wszystko zadowolony
  19. Działa to? Kiedyś kupiłem taki odstraszacz ultradźwiękowy z Allegro, bo koty sąsiadów sra.y mojej mamie w grządki ale jedyne co wystraszył to kilkadziesiąt złotych z mojego konta ...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...