Skocz do zawartości

spidelli

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    6 242
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    108

Zawartość dodana przez spidelli

  1. Oficjalnie (chyba) na kanale YT Marina przedstawiciel dystrybutora mówił, że ewentualny problem z tym hakiem to kwestia rozwiązywana w ramach - nomen omen - gwarancji na ramę. Gdybym kupował ten rower to bym się dopytał mailem. Co do haków zintegrowanych to miałem taki hak w budżetowej alu ramie z Deca i nic się nie wydarzyło, dokupiłem nawet taki pałąk stalowy (był w ofercie Deca) ochraniający przerzutkę. Stal oczywiście bardziej wdzięczny materiał do naprawy od alu i chyba faktycznie Marin nie ma z tym problemów.
  2. Jeśli dobrze widzę, to hamulce są w systemie PM więc przełożenie osprzętu np. GRX będzie wymagało adapterów Wolftooth. Nie jest to żaden problem ale warto wspomnieć jeśli mówimy o ograniczeniach ramy.
  3. Dzisiaj miało być regeneracyjnie, więc żeby nie kusiło, szosa została w garażu a ja na gravelka... A tu błotko: Ale tym razem bez strat, przeniosłem rower... Wróciłem do domu, umyłem z węża, wstawiłem do garażu i wyjąłem szosę....
  4. Bliitz - 4320 km (szosa, gravel, trenażer) Zigfir - 4230 km (mtb, szosa + trenażer) [1329 km outdoor] michalr75 - 1900 km (Terenówka, Mieszczuch (vintage MTB) przecietyny - 1350 (mtb, grv) ernorator (gravel, szosa, trenażer) - 1337 km provayder - 1235km (szosa, MTB) Zbyszek.k - 1221 km. (trenażer + gravel) smw44199 - 1081 km (cross) Jacekddd - 952 km (velomobil - rower poziomy) revolta 927 km (MTB) SpinOff - 839 km (gravel, trenażer) thorcik - 802 km (MTB) CoolBreezeOne - 739 (MTB) Electronite - 696km (szosa) JWO - 615 km (MTB) TheJW - 573 km (MTB, dojazdowy ) dfq - 554 km (MTB, trenażer) Sansei6 - 500 km (MTB) Lextalionis - 459 km (gravel) spidelli - 302 km (szosa: 210, gravel: 60, MTB: 32, trenażer: 703 - nie liczę do dystansu) Grochu86-240km(gravel,szosa) Joker86 - 225 km ( gravel) NeefMe - 183 (MTB) Eathan - 64 km (gravel) l2cz3k - 46 km (MTB)
  5. Jeśli mieszkasz w Gdańsku, Wrocławiu albo Warszawie - masz stacjonarne salony CR - to nie to samo co wypożyczenie ale można zrobić kilka rund na dedykowanej bieżni, można powąchać, pomacać...
  6. FAQ Marina: Kiedyś były wpisy na ten temat w książeczce gwarancyjnej - kojarzę przez mgłę. Teraz nie widzę, zgodnie z powyższym. Można napisać do dystrybutora albo mailem albo na kanale YT - Piotr sprawnie odpowiada, nawet wypowiadał się w kwestii skrzywienia haka dość prokliencko... Oczywiście nie upieram się, że to najlepszy wybór, wrzucam tak pod rozwagę bo rower sam w sobie jest specyficzny przez ukierunkowanie na turystykę ale dwie cechy dostrzegam tu jako zaletę - brak limitu wagowego i wyprostowaną (jak na rower z barankiem) pozycję. Edyta: Przejrzałem 3 książeczki, które mam do swoich rowerów i nie znalazłem nic o udźwigu, jedyna liczba to 300 km - interwał do przeglądu gwarancyjnego. Może na stronie podawali...
  7. @KrissDeValnor Tak, M4C 1stoi na QR. I chyba w pakiecie "nieszczęścia chodzą parami" zintegrowany hak ale nie jestem pewien. Dwójka jest na sztywnych ale to już zupełnie inna półka cenowa.
  8. Gdybyś jednak lubił swoją sylwetkę, to może coś takiego: Bardziej wyprostowana sylwetka, rowery pod sakwy więc ze sporym udźwigiem. Minus - takie sobie komponenty (jak to w rowerach budżetowych) ale chyba nic byś nie musiał na starcie wymieniać. Moim zdaniem na początek do rozważenia, potem zmienisz na coś fajniejszego.
  9. Podstawowy pomiar rozstawu kości i dobór siodełka ma Bontrager - submarka Treka. W sklepie z Trekami powinni mieć matę i stołeczek. Po zmierzeniu szerokości możesz sobie wybrać siodełko - jest różny zakres cen. Potem masz miesiąc na wymianę siodełka - możesz wziąć do testów kolejne (w zasadzie bez ograniczeń, byle byś się zmieścił w miesiącu). Mnie się w sumie udało za drugim razem, choć tak naprawdę za pierwszym Wyszła mi granica rozmiarów - najpierw wziąłem węższe, potem poprosiłem o takie samo - szersze i wróciłem do pierwszego. Trasy do 3 - 4 godzin robię w spodenkach bez wkładki, chociaż nie powiem, że pod koniec nie czuję ucisku na kości. Za to nie ma żadnych problemów z drętwieniem. Na dłuższe trasy biorę już pieluchomajtki i tu też innych problemów poza pojawiającym się w końcu uciskiem na kości od wielogodzinnego siedzenia - nie uświadczyłem. Do poziomu otarć nie doszedłem ale drętwienie mi się zdarzało na poprzednim, za miękkim siodle w zestawie z grubą pieluchą - bo tak usiłowałem problem rozwiązać. U Bontragera to jest w cenie siodełka. To taka podstawa - dobór siodełka do zadka. A potem kombinacje z ustawieniami w rowerze czyli bikefitting właściwy
  10. @chrismel A co masz pod oponą? Mleko czy TPU? Pytam bo się już zamotałem w wątkach
  11. W międzyczasie zrobiłem drugą przymiarkę przerzutki przedniej GRX do adaptera obejmy - nijak mi ten srebrny element nie pasuje (podkładka): Tiagra w Revolcie: ... i 105-ka w Contendzie: Na szczęście jest rower żony - GRX i dokładnie taki sam adapter: i moja przymiarka bez srebrnej podkładki:
  12. @Helodix Nie da się cytować wpisu, pod którym bezpośrednio się pisze Jeśli napęd jest tłusty, przesmarowany to nie powinien rdzewieć. To, że rower trzymasz w nieogrzewanym pomieszczeniu to ok, rdza i sól lubią ciepło. Zabezpieczenie roweru to trochę gimnastyki, bo będziesz musiał ramę zalać w środku i wyszejkować - o tym mówimy. Jest to opisane ładnie na forum, niedawno czytałem.
  13. Tak na szybko: Widelec sztywny carbon MTB 29" TAPER 15mm 490 mm sklep PRIMAL.PL Widelec FORCE MTB 29“ TAPER 15mm 490mm, carbon - Force - Hurtownia rowerowa Hamulce w standardzie PM - i rama i widelce.
  14. @KSikorski Elegancko wyszło! Z tym, że ja bym szukał sztywnego widelca - nie znam zupełnie realiów, w CR czy RT nie ma nic ciekawego w sztywniakach ale przecież to niejedyne źródło części, są inni producenci, są części zamienne np. od Marina - ale nie zgłębiałem tematu.
  15. Z tym tłumieniem stali to tak nie do końca - budżetowe Eskery czy Mariny to nie są stopy najwyższej jakości. Więcej nie napiszę, bo się nie znam ale łatwo znajdziesz wątek o stali i stałych bywalców - a oni chętnie pomogą. Co do korozji - to znowu to samo grono - znajdziesz tam kilka uwag na moje pytanie dot. zabezpieczenia ramy. Ten napęd 1x10 to pewnie Microshift Advent - nie oceniam, nie znam, nie próbowałem - zwróć tylko uwagę na prowadzenie linki - może Ci to kolidować z torbą na kierownicę, gdybyś taką planował. Co do wymiany podzespołów - w moim rowerze który przejechał ponad 5000 km w tym z połowę tego dystansu z sakwami, sporo przeszedł na błocie i polnych drogach przerabiam temat wymiany komponentów - mechaniczne hamulce na hydraulikę - jest lepiej ale trochę kosztowało (oprócz podzespołów będziesz musiał też kupić trochę narzędzi, smarów, płynów itp.). Bądź na to gotowy. Hamulce wymieniłem bo chciałem lepsze, kasetę - bo chciałem bardziej miękką, suport - bo dożył swoich dni ale tarcze jeszcze nie są zniszczone (ale mam już nowe i nową, inną korbę i się zastanawiam, co wybrać). Czyli część tych wymian nie została wymuszona zużyciem komponentów a jest zwykłą zachciewajką. W życiu tego roweru nie sprzedam z nadzieją na jakikolwiek zwrot z włożonych pieniędzy, wątpię, żeby ktoś chciał zapłacić za używany rower więcej niż portale podpowiadają, a każdy kto sam składa uzna, że zrobi to lepiej Ale rama jest fajna, wylajtowane aluminium, więc rower na 99% zostaje u mnie jako jeden z wielu. Jak masz kupić rower w założonym budżecie, a potem wydać kolejne 1500 - 2000 zł na części, to lepiej od razu szukaj okazji typu value for money czyli jakiejś wyprzedaży albo zalegających po sklepach rowerów z poprzednich lat ale lepiej wyposażonych - hydraulika, sztywne osie itp.
  16. Sprawa jest pozornie błaha - zostaję przy FSA zakładając nowe tarcze i nowy suport. Zostaje stara Tiagra z przodu, tylna Tiagra poszła w kosz, czeka GRX. Odsyłam FSA, przechodzę na korbę GRX, przednią przerzutkę GRX (coś mi tak średnio adapter SM-AD91 w pierwszych przymiarkach pasuje, ewentualnie w R+ mogę kupić pasujący ale nie brandowany przez Shimano). Z ciekawości sobie zważyłem starą korbę FSA i GRX: Bez folii wyjdzie na to samo - kolejny, poza drążoną korbą, plusik na GRX
  17. Zadam może głupie pytanie ale męczę się z nim kilka tygodni - a z takich ram MTB Accenta dałoby się wystrugać "gravela"? Generalnie nie znalazłem w największych sklepach sensownego sztywnego widelca... Zaczynają mi się gromadzić różne części z wymian i może hobbystycznie bym jakiegoś - jak nie Frankensteina to chociaż Pinokia - począł w ciemnym garażu...
  18. @sznib Genialne, czemu ja na to nie wpadłem?
  19. Osiołkowi w żłoby dano...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...