Skocz do zawartości

spidelli

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    6 242
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    108

Zawartość dodana przez spidelli

  1. Można obustronnie, tj. zacewnikować od dołu i odpadną żmudne przerwy na zwilżanie pobocza. A z jakimś filterkiem to nawet obieg zamknięty ale to oczywiście wersja premium
  2. Jak bym chciał być ekologiczny to bym kupil rower elektryczny 🤣 Nic tak nie pimaga planecie jak pieniądze wydane na ekowynalazki Tymczasem u mnie chlodno ale słonecznie, mam nadzieję na outdorowy weekend ale dziś chomik.
  3. spidelli

    [Dron] Dji neo

    W PL 13 grudnia nastała praworządność 😉 A serio - sam jestem ciekawy jakie są regulacje w tym zakresie. Dotychczas nie brałem drona pod uwagę ale zainteresował mnie temat.
  4. Godzinę później zdurniało gugle/android auto:
  5. garaż zamurować, żeby nie kusiło
  6. Windows. System, za który zapłaciłeś ale nie możesz go używać, bo on służy głównie do aktualizacji. Chociaż czasami może coś zdezaktualizować...
  7. @KNKS Naprawili, przeprojektowali Liczymy od zera, carte blanche 4C to specyficzny rower, wersja tańsza jest IMHO - taka sobie, droższa - nawet po obniżce do 7 200 mnie nie przekonał ale mocno się wahałem bo to mocniejszy rower niż przeciętne gravele a myślałem nad czymś gdzie full to jeszcze przesada a alu gravel - już przesada... Mniej specyficzny jest Nicasio (stalowy brat aluminiowego Gestalta), mocno się nad 2-ką czyli sztywne osie, taper itp. zastanawiałem ale też cena mi się nie podobała, mimo że za 7 000 PLN dają aż 12 kg roweru
  8. @clavdivs Momencik, Marin 4C nie kosztuje 9K tylko nieco ponad 4K (mówimy o cenniku oficjalnym). 9K kosztuje M4C 2, który ma nieco inną ramę i lepszy osprzęt (Sram Apex vs. Microshift/Sora i suport kwadrat). 4C: 4C2 - niestety nie ma takiego samego zestawienia ale rama jest Series 3, na pewno są sztywne osie 142x12 i 100x12, brak haka zintegrowanego z ramą.
  9. Pudło chłopie Ktoś walczył z kosiarką w garażu i mi rower przewrócił, hak przerzutki do prostowania 😎 Nie można z oka spuścić, bo same szkody 🤣 @piotrek2496 Radości i szerokości 👍
  10. Bardziej od tłumienia odczujesz ciężar roweru, właśnie ze względu na budżetową ramę i np. brak cieniowania. Ja się zgadzam z tą opinią, że lepiej wydać więcej za lepsze rozwiązania, bo z reguły i tak będziesz chciał je mieć - czy to w rowerze czy osprzęcie, także turystycznym. Tanie rzeczy są ok, jak musisz nagle kupić multum sprzętu ale są często kiepskiej jakości, ciężkie, nietrwałe i ostatecznie i tak sięgniesz po lepsze., a zapłacisz dwa razy. Budżetowy rower jest ok - do ciorania, do dojeżdżania, zgadzam się. Co do ram to nie pękają a i od tego masz gwarancję - jeśli producent/dystrybutor uzna roszczenie to prawdopodobnie dostaniesz nową ramę (w każdym razie Marin ma takie zapisy), nikt niczego raczej nie będzie spawał (chyba że Kross robi te ramy w kraju to może...).
  11. Też jestem za kuponem drugiego telefonu do katowania w uchwycie. Parę złotych można urwać kupując po zwrotach, np. duża sieć salonów na X ma outlet na alle...
  12. @TheJW To już oficjalnie oglosileś tego TCRa z UK? 😉 Jeśli tak to pochwal się jak rama wyszła cenowo 👍 Ok, doczytałem w prezentacji roweru
  13. Duża rzadkość. Rytualny nóż Majów, obsydian, XV w. 😎
  14. Jestem spłukany ale jak widzę przeceny to w innych okolicznościach kupiłbym teraz 😎
  15. Dzisiaj wolne ale od jutra wracam na R
  16. Bo tato, zostaw ten rower i chodźmy na piwo....
  17. @KrissDeValnor Witaj w klubie, ja tak walczyłem z błotem a raczej lepką gliną - nie zauważyłem zakleszczonego łańcucha i wykręciłem przerzutkę do góry Skrzywiony hak w gratisie Powoli kończy mi się termin na odesłanie tarcz i suportu FSA, które zamówiłem na okazję odnowienia ww. roweru Właściwie zdecydowałem się odejść od korby FSA i przejść na GRX - przymierzyłem przednią przerzutkę GRX do obejmy i napisałem maila do Marina czy mogę Wczoraj utytłałem w tym samym błocie nowego Gianta ale tym razem nie próbowałem przejechać tylko przeniosłem rower 🤣
  18. A u mnie biało za oknem....
  19. Wersja 2024, pardon - 5 899 zł. Jeśli L to Twój rozmiar to: GIANT REVOLT 1 Aerospace Blue 2024 - Rowery Bielany 6 000 zł to nie jest zła cena, chyba jak ja kupowałem był większy rozrzut. Jak nie chcą zejść z ceną to pytaj o gratisy - koszyki z free to niemal standard, może wyrwiesz pedały albo zniżkę na nie...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...