-
Liczba zawartości
6 242 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
108
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez spidelli
-
W tym aucie jest jeszcze przycisk "Cupra" - nie wiem czy to odpowiednik trybu "Sport" czy coś w tym stylu - ja założyłem, że tak jest. Ale - patrząc na dane które podlinkował @marvelo to nie wiem co ten przycisk miałby aktywować, skoro wszystko co najlepsze jest od razu dostępne? A jednak - podbicie mocy:
-
Dostałem niedawno na kilka godzin, jako auto zastępcze, Cuprę Born - pierwsze auto elektryczne, jakim jeździłem. Przyznam, że byłem zestresowany, bo chyba drugi czy trzeci raz jechałem automatem i bałem się reakcji instynktownej w momencie zagrożenia (sprzęgło i hamulec w podłogę ) a do tego ten moment obrotowy - 310 Nm dostępne niemal natychmiast - zrywne auto, automat i godziny szczytu w beznadziejnie zatkanym Wrocławiu - trochę jak przepis na kłopoty Nie skorzystałem z przycisku Cupra, i bez tego miałem kupę frajdy wyrywając spod świateł, naprawdę miałem banana na twarzy, jak się nieco oswoiłem. Niemal każdy ruch prawą stopą powodował, że kluczyk leżący na półeczce lądował na podłodze. Fakt, że nie mam porównania, bo ujeżdżam mieszczuchy, aktualnie wolnossące 3 cylindry MPI zamiennie z 4-cylindrowym TSI, więc na ich tle Cupra to rakieta. Z minusów - wszystko sterowane z tabletu, pewnie do przyzwyczajenia ale dla laika strasznie absorbujące jest zwykłe obniżenie temperatury z nawiewu. Na pewno bolączką są dłuższe trasy w takim aucie, tutaj moje 3 cylindry na dwóch zbiornikach są bezkonkurencyjne I cena - ponad 180 tysięcy za auto, wprawdzie fajnie wyposażone (kubełkowe fotele, chyba 230 KM i 310 Nm, dach panoramiczny) ale średnio nadające się na trasy i generalnie wielkości Leona, zgarbionego jak pies do s..nia bo gdzieś trzeba upchnąć baterie. Do bagażnika nawet nie zajrzałem ale pewnie też szału nie ma. Może mało w tym fizyki ale chciałem się pochwalić
-
[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...
spidelli odpowiedział SovaLTD → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
@Dokumosa i jeszcze, że każdy jest unikalny i niepowtarzalny 😎 @pecio nawet bez tych wspomagaczy są pewnie lepsi bo to brojlery z hodowli. Medycyna, dieta, trening....Żel i bidon na czas ...W 30 sekund rower wymienią... Natomiast tamci faceci byli nie tylko wytrenowani ale po prostu twardzi. Na pewno nie pękali z byle powodu. -
[humor] czyli brak sztywności na forum :)
spidelli odpowiedział next → na temat → NIERowerowe forum na max!
-
[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...
spidelli odpowiedział SovaLTD → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Wydolnościowo i kondycyjnie chyba jednak współcześni zawodnicy są wyraźnie lepsi. Natomiast w ogóle nie zaprzątają sobie głowy "logistyką" - wszystko zapewniają im ekipy. Te 100 lat temu pewnie by sobie wielu nie poradziło, bo wtedy to była walka o przetrwanie - prowiant i opony zapasowe wieźli ze sobą No i zajarać można było tylko w czasie jazdy Fotka z Reddita -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
spidelli odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...
spidelli odpowiedział SovaLTD → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[humor] czyli brak sztywności na forum :)
spidelli odpowiedział next → na temat → NIERowerowe forum na max!
-
[humor] czyli brak sztywności na forum :)
spidelli odpowiedział next → na temat → NIERowerowe forum na max!
-
[humor] czyli brak sztywności na forum :)
spidelli odpowiedział next → na temat → NIERowerowe forum na max!
-
[humor] czyli brak sztywności na forum :)
spidelli odpowiedział next → na temat → NIERowerowe forum na max!
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
spidelli odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
spidelli odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[humor] czyli brak sztywności na forum :)
spidelli odpowiedział next → na temat → NIERowerowe forum na max!
-
[humor] czyli brak sztywności na forum :)
spidelli odpowiedział next → na temat → NIERowerowe forum na max!
-
[R10] Noclegi pod dachem
spidelli odpowiedział Wojcio → na temat → Planowane wyprawy i poszukiwanie osób
Planuję taki przejazd, tylko w okolicy Bożego Ciała. Od kilkunastu lat regularnie urlopujemy się nad Bałtykiem, więc prawdopodobnie trasę ułożę wg miejsc, gdzie już byliśmy. Namiot biorę, na wszelki wypadek, bo to już sezon będzie. Jeśli chcesz pod dachem to chyba zwiększysz swoje szanse rezerwując teraz a i tak pewnie będzie kręcenie nosem. Ewentualnie załóż odbijanie "w głąb" lądu na noclegi, w jakieś agroturystyki właśnie. Warto sobie zrobić jakiś wstępny plan i wypisać po kilka takich potencjalnych noclegów na każdy dzień (jeśli nie zarezerwujesz wcześniej). Druga sprawa - jazda przez miejscowości wypoczynkowe w sezonie to będzie mordęga - wszędzie pełno bażantów włażących pod koła.... -
[Statystki] Dystans 2025
spidelli odpowiedział smw44199 → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bliitz - 8135 km (szosa, gravel, trenażer) Zigfir - 7521 km (mtb, szosa + trenażer) [3457 km outdoor] bashey_pl - 4547 km (cross, trenażer 1.2kkm) michalr75 - 4010 km (Terenówka, Mieszczuch (vintage MTB) przecietny 3000km (mtb,grv) dfq - 2771 km (MTB, gravel, trenażer) SpinOff - 2767 km (szosa, gravel, trenażer) Jacekddd - 2305 km (velomobil - rower poziomy) provayder - 2227km (szosa, MTB) smw44199 - 2107km (cross) ernorator (gravel, szosa, trenażer) - 1860 km thorcik - 1643 (mtb) Grochu -1545(gravel,szosa) Revolta - 1401 km (mtb) CoolBreezeOne - 1363 km (MTB) Lextalionis - 1318 km (gravel) Cross90 - 1304 km (Szosa, MTB, Cross, Trenażer) Zbyszek.k - 1221 km. (trenażer + gravel) JWO - 1209 km (MTB) Sansei6 - 1055 km (MTB) spidelli - 855 km (szosa: 727 gravel: 96, MTB: 32, trenażer: 1270 - nie liczę do dystansu) Electronite - 696km (szosa) szczupak56 - 622km (cross 569, mtb 53) TheJW - 573 km (MTB, dojazdowy) Joker86 - 225 km ( gravel) NeefMe - 183 (MTB) Eathan - 64 km (gravel) l2cz3k - 46 km (MTB) -
[humor] czyli brak sztywności na forum :)
spidelli odpowiedział next → na temat → NIERowerowe forum na max!
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
spidelli odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Pysznie wyszedł ten Marinek 👍Odważnie ale całkiem fajnie. Gratulacje! -
[zrzeszenie hodowców chomika] mielenie kołowrotka
spidelli odpowiedział pecio → na temat → Trening rowerowy
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
spidelli odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[zrzeszenie hodowców chomika] mielenie kołowrotka
spidelli odpowiedział pecio → na temat → Trening rowerowy
-
[zrzeszenie hodowców chomika] mielenie kołowrotka
spidelli odpowiedział pecio → na temat → Trening rowerowy
Admirał Horthy powoził -
[zrzeszenie hodowców chomika] mielenie kołowrotka
spidelli odpowiedział pecio → na temat → Trening rowerowy
-
[zrzeszenie hodowców chomika] mielenie kołowrotka
spidelli odpowiedział pecio → na temat → Trening rowerowy
