Skocz do zawartości

pinok

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    417
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez pinok

  1. Rower to nie inwestycja, to skarbonka bez dna PS. Chyba że ktoś jeździ w uber eats i zmieni na elektryka żeby opędzić więcej klientów
  2. W UK to chyba mają mocniejsze nogi bo dopiero 100mil to jest wyzwanie
  3. Stronka GreenEdge https://www.greenedgecycling.com/ Team zaprezentowany:
  4. pinok

    [2021] Giant XTC SLR 29

    Chyba z takimi z jakimi rower jest sprzedawany, bo skoro bez pedałów to może i bez siodełka bo przecież większość i tak wymienia na takie jakie lubi.
  5. Moim zdaniem jest to wada konstrukcyjna, gwarancję możesz olać i powołać się na niezgodność towaru z umową, bo ewidentnie produkt jest wadliwy i uszkodzenia będą się powiększać podczas prawidłowego użytkowania. https://www.infor.pl/prawo/prawa-konsumenta/prawa-konsumenta/686423,Kiedy-towar-jest-niezgodny-z-umowa.html "Przypadki, zgodnie z którymi nabytą rzecz można uznać za niezgodną z umową mogą polegać również na nieprawidłowościach w zamontowaniu i uruchomieniu towaru, jeżeli czynności te zostały wykonane w ramach umowy sprzedaży przez sprzedawcę "
  6. pinok

    [2021] Romet huragan disc

    Tylko ani ten Kross ani Rose nie jest karbonowy, za karbon powyżej 10k
  7. W oneplus 6 wystarczy zainstalować apkę ANT Radio Service i czujniki obsługuje, natomiast brakuje mi jednej rzeczy w Locusie, może ktoś podpowie. Chcę wyświetlać nachylenie terenu ale nie potrafię skonfigurować pola żeby były wiarygodne dane.
  8. Dzisiaj z żoną zwiedziłem oba miejsca
  9. Czyżby "Skałki Piekło pod Niekłaniem" ?
  10. pinok

    [siodło] EC90 ala Power Comp

    Takie? https://www.aliexpress.com/item/1000003620121.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dnfXifZ
  11. To ja też poproszę "tokarkę, spawarkę, i narzynkę" za 0zł ;D
  12. Cisnę z przepukliną już od kilku tyś km, na rowerze w zgięciu w niczym mi nie przeszkadza. Gorzej przy bieganiu/kasłaniu...
  13. pinok

    [rower mtb] do 6000 zł

    Znowu te grawele wciskają Ani to na górki ani na asfalt... Kellys Gate 30 ma powietrzny amortyzator, przyzwoity osprzęt Deore i nienajgorsze hamulce. Wydaje mi się że nic droższego nie potrzebujesz.
  14. To ten co tak fajnie jagodowo pachnie ?
  15. No cóż, jak w każdej kwestii naukowcy są podzieleni Źródło: https://www.ceramicspeed.com/en/cycling/inside/test-data-reports/chain-lube-efficiency-tests/
  16. Ja zainwestowałem w garnek do gotowania ryżu, 1 kg parafiny, 1 litr oleju parafinowego i mam smarowanie zapewnione do emerytury
  17. Bo to chodzi o sam sposób czyszczenia i nakładania, a czy to Shimano czy finisz line to już mniej ważne. Polecam szajbajka film "napęd błotoodporny"
  18. To i ja przetestuję, bo po shimano PTFE to nawet w domu na trenażerze czarny się zrobił
  19. Czy udało się komuś wybrać paczkomat jako miejsce dostawy ? Nie mogę znaleźć takiej opcji.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...