-
Liczba zawartości
2 855 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
4
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez Brombosz
-
[Druciarstwo] Największe rowerowe druciarstwo
Brombosz odpowiedział djwiocha → na temat → Druciarstwo rowerowe
Nie podobało mi się rozmieszczenie seryjnych uchwytów na pancerze. Przy dużym ugięciu zawieszenia, te wystawały po 15cm na bok od roweru, akurat tam gdzie się kręci nogami. Przelotki na wolne fragmenty linki też omijałem i wyszło nawet zgrabnie i ładnie: Czy to już jest sztuka? Czy w Pivocie nie pomyśleli? Linka z pancerzem od sztycy są dosyć krótkie, bo akurat takie miałem. Na oko działa bez otarć. Praktyka pokaże.- 2 159 odpowiedzi
-
- Druciarstwo
- rower
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Zwykła wajcha. Waży najmniej. W takim rowerze, jak go używasz tak jak ma być używany, to zawias blokujesz tylko na podjazd, gdy wiesz, że trochę się będzie ciągnął. Z tego co pamiętam to nie w nazewnictwie. Każdy producent ma swoje oznaczenia i można się pomylić. Literki w skrótach będą podobne, a praca całkiem inna.
-
Ale gdyby jednak... ...to wiem gdzie taki można dostać za jedno ciemne piwo.
-
[KSIĄŻKI] Jakie książki polecacie na długie jesienno/zimowe wieczory?
Brombosz odpowiedział Sonnenblumen → na temat → NIERowerowe forum na max!
Świetna, to prawda... Ale trzeba też dodać, że wulgarna i momentami mocno erotyczna. Zależy komu pasuje ten gatunek książek. Ja przeczytałem ze smakiem. -
Idzie to pomierzyć we własnym zakresie. Trzeba tylko trochę internetu i przynajmniej raz wcześniej zepsuć taką konfigurację oraz na niej pojeździć, aby wiedzieć jak to ugryźć.
-
[Gniew rowerzysty] Co cię wkurzyło na rowerze?
Brombosz odpowiedział Borsuczy → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Po pięciu, czy tam sześciu latach, taki oto fakap w paździerzu: Udało sie jeszcze 5km do domu doturlać. Za to wkurza mnie dostępność opon 26". Do zimówki coś kupię, ale jakiejś 2.4" do traila nie mogę znaleźć. 😕 -
[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...
Brombosz odpowiedział SovaLTD → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
https://fb.watch/fbsplcTClA/ -
[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...
Brombosz odpowiedział SovaLTD → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
https://www.itemfix.com/v?t=7uou4b -
[zfor] Zbędna Fotografia Około Rowerowa
Brombosz odpowiedział Sobek82 → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
A mi trafił się dawca kilku części. Żal było na złom oddać przy wywożeniu, to zahaczyłem po drodze o dom.- 1 437 odpowiedzi
-
- 8
-
-
- rower
- fotografia
-
(i 9 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[ciekawe aukcje] Allegro, E-bay i in. Dalszy ciąg dalszy.
Brombosz odpowiedział Puklus → na temat → Sklepy rowerowe
Road Bike Chopper -
[ciekawe aukcje] Allegro, E-bay i in. Dalszy ciąg dalszy.
Brombosz odpowiedział Puklus → na temat → Sklepy rowerowe
Co to są madonki? -
[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...
Brombosz odpowiedział SovaLTD → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
Brombosz odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Jak to działa i później jak długo to działało. -
[Gniew rowerzysty] Co cię wkurzyło na rowerze?
Brombosz odpowiedział Borsuczy → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Prawda jak zwykle jest po środku. Jak widzę Panią lat 80+ jadącą chodniczkiem to podziwiam, że jeszcze daje radę... Ale jak mi po chwili, bez ostrzeżenia ładuje z tego chodnika prosto pod koła mojego auta, to myśli są już zupełnie inne. -
[Gniew rowerzysty] Co cię wkurzyło na rowerze?
Brombosz odpowiedział Borsuczy → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
W planie 2h jazdy, a fakap na szesnastym kilometrze. Nie widzę powodów do narzekań. Po 40 kilometrze jakby się stało... no to wtedy co innego. -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
Brombosz odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Kolega @Maciorra słusznie zauważył. Trochę sito jak na żwirki. U mnie na testy wleci takie: Od jakiegoś czasu lubię jak jest szybko i błota raczej unikam, to może się na tył nada do kompletu z TrailBoss 2.4" na przodzie. Zdjęcia z neta. -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
Brombosz odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Zależy do czego będzie ta rama. Są też plusy -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
Brombosz odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
I za to stwierdzenie niektórzy mogliby wypowiedzieć tobie dżihad. -
[Gniew rowerzysty] Co cię wkurzyło na rowerze?
Brombosz odpowiedział Borsuczy → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Miałem gorsze spotkanie na DDR. Dwie takie mamy 90kg+, które jak tylko zobaczyły rowerzystę przez ramię, to zastawiły wózkami ścieżkę w poprzek i zawziętością celowo czekały na konfrontację. Ominąłem trawnikiem olewając ten ściek, który zaczęły obie na mnie wylewać... Ehhh... cienka jest granica między zwykłą głupotą a upośledzeniem. -
[ciekawe aukcje] Allegro, E-bay i in. Dalszy ciąg dalszy.
Brombosz odpowiedział Puklus → na temat → Sklepy rowerowe
Jaki on uniwersalny? Przecież wyraźnie jest napisane, że idealnie się wpasowuje do ostrego downhillu. -
[Gniew rowerzysty] Co cię wkurzyło na rowerze?
Brombosz odpowiedział Borsuczy → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Jak nie powiesz, że chodzi o "stunt", to nikt cię nie zrozumie. -
[retro mtb] kupiłem i co teraz?
Brombosz odpowiedział spidelli → na temat → Renowacje rowerów i części rowerowych
Nie wiem czy to warto się tak cackać na raty. Ja mam w zwyczaju rozbierać takie zakupy na części pierwsze, wszystko czyścić, wymieniać co potrzebne, smarować i składać. Dopiero wtedy wiesz czym jeździsz. Pytania w takim trybie same po kolei będą się nasuwać. Poza tym taki rower naprawdę fajnie jeździ jak można deptać i być w miarę spokojnym o eksploatację, bo przecież ma być tanio. Jeżeli to nie musi być koniecznie oryginał, to ja bym założył jakieś niezniszczalne, używane 1x9 z OLX, normalną kierownicę ze zwykłymi rogami i używał, polując na retro amor za 100zł... nawet niech później skrzypi. -
[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...
Brombosz odpowiedział SovaLTD → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
O gacie myślę mógłbyś być spokojny. Przy 300km/h w niecałe 5s, tak wciska w siodło, że nie ma szans. -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Brombosz odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo to nie żaden luz, tylko wieczna spinka o to czy rower ogarnie. Zdjęcie możliwe, że tak zrobione, ale oponki to masz tam cieniutkie. No... chyba, że to szosa jest, a ja nie ogarnąłem żartu. -
[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...
Brombosz odpowiedział SovaLTD → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Tutaj wiecej: https://m.pinkbike.com/news/fox-sues-sram-over-fork-bleed-valves.html?utm_source=Pinkbike&utm_campaign=11e3a28f20-EMAIL_CAMPAIGN_2019_04_09_10_04_COPY_01&utm_medium=email&utm_term=0_6949a82289-11e3a28f20-107934605
