Skocz do zawartości

Brombosz

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2 855
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Zawartość dodana przez Brombosz

  1. No i byś to pewnie pogonił na OLX. Tylko dzięki temu, że ktoś lubi tym jeździć, miałbyś szanse to sprzedać...
  2. No i osoba zielona w temacie, czyli ja, dalej nie wie jak to z tymi drzewami jest faktycznie.
  3. @Sobek82 Rower poziomy to jest. Taki co deptasz do przodu, opierając tyłek o siedzenie. Jak sama nazwa wskazuje, to jest rower. Tak samo jak rower wodny, ma technicznie jeszcze mniej wspólnego z rowerem, a dalej nazywa się rower wodny. W obu urządzeniach kręcisz korbą, dlatego są jeszcze rowerami. Nawet jak do kompletu jest silnik spalinowy, który całość napędza, to przez korbę, którą można kręcić, nazywany jest motorowerem. Jakbyś obudował dookoła któregoś ze swoich rumaków i dał mu stopkę, to dalej będzie rowerem, tylko mniej wygodnym... Na tyle, że nie wniesiesz po schodach albo nie wsiądziesz do autobusu.
  4. @Jacekddd Fajny poziomy bolid. Mam mniej więcej zarys tego jak się tym jeździ, bo jeździłem Deawoo Tico. Frajda musi być niezła. Na filmie z górki dokręcasz? I jeżeli tak to jakie to ma przełożenia? Coś słabo ciągnie jak dokręcany.
  5. Tak, to ten. Nakombinowałem niepotrzebnie z linkami.
  6. Jak ma być wyciągane w bok, to kup lepiej taki. Mam i nawet daje radę, tylko bidon jest 600ml, a nie litr. https://pl.aliexpress.com/item/1005006117734444.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.2ff1FSGpFSGpHc&gatewayAdapt=glo2pol
  7. Dla osoby, która w ogóle nie jest w temacie, czyli mnie, to wygląda jakby zrobił to ktoś kto się zna i wie co robi.
  8. Kiedyś kapnąłem w ratcheta 18t twie krople rohloffa i nie powiem, było bardzo dobrze... Ale jak to się ma do faktycznej rzeczywistości to nie badałem.
  9. @Wojcio Do Stampów są specjalne buty, których bieżnik układa się tak, że forma pedału w nie akurat wpada. Dopiero mając takie buty, można mówić o dobrym trzymaniu.
  10. Teraz wystarczy żeby ktoś pękniętą aluminiową ramę wkleił i bądź tu mądry...
  11. Uwaga, dzisiaj niektóre drastyczne. Przez to, że mijająca zima początkowo przypominała bardziej blitzkrieg niż stopniowe ochłodzenie, przegrałem tą coroczną bitwę już gdzieś pod koniec grudnia. Co ciekawe, to beznadziejny stan pacjenta się z czasem sam ustabilizował na pewnym poziomie i umożliwiał dalszą bezproblemową eksploatację... aż do minionego weekendu, bo jako pierwszy padł w nim suport. Kaseta szczęśliwie uratowana, ale cztery koronki ma nowe, przez co zapasu na trudniejsze czasy już nie mam Kolega @Sobek82, jak miesiąc temu zakładał taki sam chiński kruszec, coś nie wspomniał nam o tym, że to się skręca w boki jak jakaś włóczka. Chodzi cicho. Ciekawe jak długo tak będzie. Poza tym stan widelca zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Tak samo jak nowe gąbki pod uszczelki kurzowe, które też bardzo pozytywnie oceniam, bo wycinałem je sam ręcznie, bez żadnej wiary w sukces, mając materiału tylko na jeden komplet.
  12. Niby taka malutka pierdoła na goleni, ale jak jadę do roboty to jednak czuję się bogatszy.
  13. Adaptery pod zacisk trzeba zmienić. No i czy to ma być tarcza 203mm? Czy 200mm? Bo są takie i takie.
  14. Po mieście gitara, tylko tarcza dzwoni na równym asfalcie. W jakiś taki rozonans częściej wpada niż przy 180mm. Krzywi też się szybciej.
  15. Up. Cena 1500zł na forum. Przebieg +30km, co by łańcuch było sens umyć i nasmarować.
  16. A ty jak znosisz wielogodzinny ból tyłka, telepiąc się już pewnie lata po tych samych dziurawych drogach dookoła twojego domu, to wyglądasz na normalnego? Jednego może trzepnąć samochód na lokalnej drodze, a inny ulegnie wypadkowi w Himalajach. Gdzie tu szukać jakiejś skali, żeby określić normalność?
  17. Przecież to nowy rower jest. Jak miała sobie pobrudzić?
  18. Normalnie. Ja się cieszę jak jadę. Błoto z opon odpada.
  19. U mnie bez problemów. Jadę, podpisuję, wyrzucam... Tylko rok temu zdarzyło się, że koledzy łaskawie mnie poinformowali, że wywieźli na mnie 50 czy tam 500kg gruzu i żebym remontów jakichś do nowego roku nie planował. Myślałem, że zatłukę, ale mi przeszło bo remontu żadnego nie było.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...