Skocz do zawartości

Eathan

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2 163
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12

Zawartość dodana przez Eathan

  1. Recka na YouTubach
  2. Pamiętaj, że musisz kliknąć po zakończeniu, aby zapisać aktywność.
  3. @smw44199 pod koniec zeszłego roku było sporo promocji na EDGE 530 w cenie ok. 700 zł. Tutaj przykład za 645 zł => https://www.pepper.pl/promocje/licznik-rowerowy-garmin-edge-530-tylko-jeden-uchwyt-do-mocowania-944160 A tutaj oferta ciekawa opcja https://www.eazymut.pl/outlet/3192-outlet-edge-530-1r-7574-010-02060-01out.html Masz gwarancję z eAzymutu. Moim zdaniem można brać to pod uwagę.
  4. Magene C606 to ~ 700 zł. Moim zdaniem nie warto. W tej cenie kupisz sobie 530 od Garmina, który ma duże środowisko użytkowników i sporo alternatywnych map. Nawet jak producent skończy wsparcie to zawsze sobie wgrasz nowe mapy
  5. @spidelli to nie rysy. To blizny będące dowodem wspaniałych przygód rowerowych. Należy je nosić z dumą!
  6. Co do eksportu to obawiam się, że Magene niezależnie od wersji będzie również mieć taką samą przypadłość. To ograniczenia programu na telefon. Zwróć uwagę, że można robić błyskawiczny eksport do Stravy a tam można pobrać GPX. Nie musisz nawet mieć wersji płatnej. Co do planowania z poziomu urządzenia. Nie jest to ani wygodne, ale dobre. Nie oczekuj, że to działa jak w nawigacjach samochodowych. Traktuj to raczej jako rozwiązanie doraźne a nie główny bajer urządzenie. Jak chcesz jeździć fajnymi trasami to musisz nad tym posiedzieć najlepiej przy komputerze lub ewentualnie smartfonie.
  7. @wr81 zauważyłem, że są przynajmniej 2 wersje sklepów. W Katowicach na 3 stawach możesz zapomnieć. Tam nigdy nic nie ma. Za to w przy DTŚ jest DUŻO lepiej. Nie wiem dlaczego akurat tak. Same sklepy nie mają jakiś dodatkowych oznaczeń.
  8. @szamysz83 nie wiem, wg. producenta jest zgodny z: BB86 / BB30 / BB91 / BB92 / PF30. Na stronie masz zwymiarowany każdy element. Niestety nie znam DUB i nie wiem jakie ma wymiary.
  9. U mnie 1.314. niby najnowsze
  10. Widzę, że koledze snują wizję projektu na miarę OpenWrt 😜
  11. @Marinbiker z tym dotykiem to nie ma róży bez kolców. Jak pada to można zwariować. Mój 1040 (a wcześniej 830) potrafi zmienić samodzielnie wykonywać losowe akcje. Poza tym jest problem z wykonaniem własnych działań, które akurat są konieczne. Idealne rozwiązanie to połączenie guzików i dotyku z opcją blokady dotyku. Coś jak w Fenixach.
  12. Monety na Aliexpress to zło wcielone. Kupiłem narzędzie do montażu / demontażu pressfitu. Wersja z rączką i w walizeczce. Dostawa w 6 dni. Z momentami koszt 96 zł. Link do oferty https://pl.aliexpress.com/item/1005005896124123.html Jakość wykonania sprawia dobre wrażenie, pręt gwintowany solidny i gruby. W walizce instrukcja użycia.
  13. Dzięki Panu Chińczykowi skończyło się dziadowanie z wybijaniem śrubokrętem pressefitu. Przyjechało narzędzie do demontażu i montażu.
  14. @nctrns działa też inne rozwiązanie. Kupiłem sobie nowego garmina. Żona patrzy, pytam co przyszło, etc. Więc udałem zaskoczenie i zacząłem jej dziękować za fajny prezent. Zgłupiała, nie wiedziała co powiedzieć i był spokój
  15. Eathan

    [Opony] do Gravel-a

    @Przecietny możesz to kupić na Ali za 20 zł
  16. Sprawdź GeoID CC600. Bardzo fajna opcja z GPS i bardzo prostą navi. Wiem, że nie chcesz, ale te liczniki da się kupić za 150-180 zł.
  17. @pecio a może by tak zmienić temat wątku na [Nawigacja] GARMIN EDGE - pytania, problemy, jak to zrobić Od dawna Explorer to tylko margines tego wątku. @bogus pomożesz?
  18. @sivesgaard widzę, że kolega z Kato. Uderz do Ziułka https://trenujrower.pl/ Może będzie mógł Ci coś doradzić.
  19. Eathan

    [Opony] do Gravel-a

    @chrismel dodałbym jeszcze z własnego doświadczenia. Kupiłem Conti, nie wiedziałem, że jest wersją Black Chili Wyszło, ze miałem zwykła. Moje doświadczenia są takie: jeździła OK, znikałą w oczach, pociła się mlekiem okropnie, boki były ciągle mokre, po 2 miesiącach jakoś to się uspokoiło, to jedyna opona jaka sama mi zeszła z obręczy. Rower stał 2 tygodnie (byłem na urlopie). Po powrocie zeszło całkowicie powietrze, opona się odkleiła od obręczy i zsunęła do środka. Ale i tak sprawdzę wersję lepszą. Ale to jak minie mi zachwyt Pirellkami Gravel H. Pewnie takich jak ja było więcej. Kupili, nie wiedzieli, psioczą
  20. Włącz urządzenie na zewnątrz, potem jedź tych kilkaset metrów w stronę, którą masz jechać. Nawigacja się ogarnie i będzie prowadzić po śladzie.
  21. @Lassar71 tak Szopienice. Wiosny Ludów w okolicy skrzyżowania z Przelotową.
  22. @spidelli na przyszłość dla potomnych => Blackbird - Mechanik Rowerowy / https://www.facebook.com/profile.php?id=100063570069428 Pewnie też ogarnie
  23. U mnie BH90 dają radę. Układ szczelny. Poza tym prawdę mówiąc, to na Allegro pewnie większość tych oliwek to Ali. Ile razy kupiłem to zawsze dostawałem woreczek strunowy. Tak i jest całkiem ok. Mam podobny, inne kolory, ale zasada działania identyczna. Gilotynka do przewodów i wciskarka pinów. Działa, robi to co ma zrobić. Do domu jest super. Te żółte plastiki plus imadło to mnie irytowało. Poza tym nie zawsze miałem na tyle luzy na przewodzie by się wpiąć w imadło. W kleszczach nigdy nie potrafiłem tego utrzymać
  24. Weź zmywacz do paznokci i zmyj. Zostanie czarna. Na aluminiowych elementach (mostek, kiera) działa idealnie. Zakładam, że tutaj też się sprawdzi. Dla pewności zacznij gdzieś w mniej widocznym miejscu i zobacz, czy schodzi. Możesz też sprawdzić tam, gdzie grip, czy nie zachodzi jakaś reakcja z materiałem, z którego zrobiono kierownicę.
  25. Polecam z całego serca. Jest bardzo wygodny i praktyczny. Bacik już dawno u mnie wyleciał. PS W podobnym stylu mają jeszcze klucz do HT2 => https://www.decathlon.pl/p/klucz-decathlon-do-suportu-hollowtech-ii/_/R-p-170396
×
×
  • Dodaj nową pozycję...