-
Liczba zawartości
2 157 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
12
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez Eathan
-
Nie wrócisz @chudzinki
-
[1 dniowy wyjazd] 70km Eurovelo 9(trasa Wiślana) jak się przygotować?
Eathan odpowiedział RowerowyElf → na temat → Turystyka rowerowa
@KrissDeValnor mam znajomą, która raz na rok umawia się ze mną na setkę. Poza tym w skali sezonu (typowego dla zwykłego Kowalskiego) idzie na rower raptem kilka razy. Ta setka to taki mały rytuał. Jedziemy po płaskiej trasie, trwa to dość długo, średnia ~13-15 km/h. Po drodze kilka przerw, a to na pączka, a to na colę albo na lody. Na koniec późny obiad i powrót pociągiem. Dziewczyna jedzie na trekkingu. Jest zmęczona, szczęśliwa i co roku daje radę. W kolejnym roku znowu chce jechać. Oczywiście następnego dnia jest zmęczona, ale zadowolona. W przypadku setki (każdej) liczy się głowa. Poza tym moim zdaniem znaczenie ma: ciekawa i urozmaicona trasa, bez ekscesów (podjazdów), które mogą wykończyć, tempo dopasowane do osoby, która ma jechać setkę, ładny i długi dzień - ma być przyjemnie, opcja na pogadanie i zagadanie w chwilach ewentualnych słabości (czyli brak ruchu samochodowego). Poza tym... Jak ktoś jeździ regularnie 30 km to 100 km od święta nie jest żadnym wyzwaniem. To tylko kolejna liczba i bariera w naszej głowie. -
[Nawigacja] Garmin Edge - pytania, problemy, jak to zrobić
Eathan odpowiedział TurboRower_18 → na temat → Akcesoria rowerowe
@cervandes może ten zasięg wifi jest słaby. U mnie tak właśnie było i musiałem wyłączyć wifi w edku. Bez tego nie leciały aktywności do chmury. -
[Nawigacja] Garmin Edge - pytania, problemy, jak to zrobić
Eathan odpowiedział TurboRower_18 → na temat → Akcesoria rowerowe
Wgrywałeś na 31.22? -
[reklamy] Reklamy w treści wypowiedzi - nie przesadzacie?
Eathan odpowiedział zekker → na temat → Propozycje, uwagi, życzenia i krytyka
@Mieciu to ja jednak stanowczo poproszę o wersję bez reklam w zamian za miesięczny abonament. -
[lampa przednia] Magene AT 1600 / Magene AT 1200
Eathan odpowiedział Eathan → na temat → Akcesoria rowerowe
U mnie tak było jak nie wyłączyłem tej opcji oszczędzania. Poza włączam AT jako ostatnie w procedurze startowej i to się sprawdza. -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
Eathan odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bedzie Pan zadowolony. Jest to dużo wygodniejsze niż pas. -
[wentyle] niska wytrzymałość schwalbe click valve
Eathan odpowiedział Eathan → na temat → Koła rowerowe
Pewnie pech. Zobaczymy alternatywne rozwiązanie. -
[wentyle] niska wytrzymałość schwalbe click valve
Eathan odpowiedział Eathan → na temat → Koła rowerowe
Tak to jest to samo. Używasz pompki Schradera. Zdziwiło mnie to, że przy tej cenie nie ma kapturków. -
@spiwor pamiętaj, że adaptacja do zmian wymaga czasu. Niektóre zmiany czujesz natychmiast a inne wymagają dopasowania się. To kwestia "pozbycia" się złych nawyków ciała i powrotu do normalności.
-
[wentyle] niska wytrzymałość schwalbe click valve
Eathan odpowiedział Eathan → na temat → Koła rowerowe
Wczoraj odebrałem BBB Core Cap. Nie miałem kiedy założyć, ale robią dobre wrażenie. Wygląda to solidnie. Nic nie wchodzi do środka wentyla. Nakręca się to na zewnątrz kominka. Zastanawia mnie tylko jedno. Dlaczego przy tej cenie nie ma kapturków Może nie trzeba i ten srebrny element jest odporny na syf? -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
Eathan odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
BBB Core Cap - zamiast Schwalbe Click Valve. Zobaczymy czy też dam radę złamać Na pierwszy rzut oka wygląda znacznie solidniej. -
[wentyle] niska wytrzymałość schwalbe click valve
Eathan odpowiedział Eathan → na temat → Koła rowerowe
@Lextalionis z tego co widziałem to są dwie wersje - kompletny wentyl i same zaworki. Zamówiłem zaworki bo założyłem (już wiem, że błędnie) iż nie wykręcę tego złamanego rdzenia. -
[wentyle] niska wytrzymałość schwalbe click valve
Eathan odpowiedział Eathan → na temat → Koła rowerowe
Moje Clicki są z 2025 roku. Nie pamiętam dokładnie kiedy kupiłem ale może to być połowa roku. Poza tym nie dochodziły do końca i była lekka przerwa. -
[wentyle] niska wytrzymałość schwalbe click valve
Eathan odpowiedział Eathan → na temat → Koła rowerowe
@2marekm dzisiaj odbieram paczkę z paczkomatu i będę testować CoreCAP. Też mi się wydaje, że to trwalsze rozwiązanie. Sam fakt, że to nakręcasz na wentyl a nie pakujesz do środka daje większe poczucie bezpieczeństwa. -
[wentyle] niska wytrzymałość schwalbe click valve
Eathan odpowiedział Eathan → na temat → Koła rowerowe
@portex lekko dokręciłem kluczem. Z wyczuciem. Samymi palcami wydawało mi się, że nie trzymają. -
[Nawigacja] Garmin Edge - pytania, problemy, jak to zrobić
Eathan odpowiedział TurboRower_18 → na temat → Akcesoria rowerowe
@keltu też mam problem z tym WiFi. U mnie laoie połączenie ale jest tak słabe że nie działa i nie przesyła. Jak się połączenie poprawi to już nie chce wysłać. Dlatego wyłączyłem i jest ok. Co ciekawe to kiedyś działało ok ale po jakieś aktualizacji coś popsuli -
[wentyle] niska wytrzymałość schwalbe click valve
Eathan odpowiedział Eathan → na temat → Koła rowerowe
Dobra, dla potomnych procedura usunięcia pozostałeś części zaworka. 😈 Obciąć część wystającego drucika razem ze sprężynką, Małym torxem wepchnąć do środka resztę (niestety wpadnie do środka) Następnie wcisnąć i próbować odkręcić ( mnie finalnie poszło torxem z zestawu mikrośrubokrętów z Lidla. Torxy Wery nie dały rady) Próbowałem płaskim śrubokrętem ale nie dało rady. Próbowałem krzyżakowym to samo. Imbus również nie zadziałał. Pomógł ten torx z zestawu lidlowego. -
[Nawigacja] Garmin Edge - pytania, problemy, jak to zrobić
Eathan odpowiedział TurboRower_18 → na temat → Akcesoria rowerowe
@keltu Express żeby nie stracić aktywności. Teraz masz wolną drogę nawet do resetu do ustawień fabrycznych. -
[Nawigacja] Garmin Edge - pytania, problemy, jak to zrobić
Eathan odpowiedział TurboRower_18 → na temat → Akcesoria rowerowe
@keltu po pierwsze puść sobie synchro przez aplikację na kompa Garmin Express. Wtedy nic nie stracisz. Potem sprawdź co się stanie jak wyłączysz WiFi w Garminie i zobacz czy nowe aktywności pójdą po BT. Mając kopię w chmurze możesz przywrócić urządzenie do ustawień fabrycznych. -
[wentyle] niska wytrzymałość schwalbe click valve
Eathan odpowiedział Eathan → na temat → Koła rowerowe
@sznib jestem samowystarczalny na zawsze hheheheh -
[wentyle] niska wytrzymałość schwalbe click valve
Eathan odpowiedział Eathan → na temat → Koła rowerowe
Leję 80 ml -
[wentyle] niska wytrzymałość schwalbe click valve
Eathan odpowiedział Eathan → na temat → Koła rowerowe
Mam torxy z dziurą. Od nich zacznę i zobaczymy. -
[wentyle] niska wytrzymałość schwalbe click valve
Eathan odpowiedział Eathan → na temat → Koła rowerowe
@pecio no właśnie nie. Zupełnie na lekko. Użyłem pompki bez adaptera ze zwykła głowicą. Często tak robiłem jak się spieszyłem i tym razem pech spowodował, że pociągnąłem to w bok. Co ciekawe na zagranicznej grupie użytkowników Scotta już kilka osób odpisało, że miało dokładnie ten sam przypadek. Jeden gość napisał, że udało mu się wyjąć to co zostało w środku. Będę dzisiaj próbować bo nie bardzo chce mi się rozszczelniać tubelessa. Zastanawiam się tylko jak się do tego zabrać... Stawiam, że trzeba kleszczami wyrwać ten "pręcik" a potem próbować wsadzić tam jakiś torx i nim próbować wykręcić pozostałość. -
[reklamy] Reklamy w treści wypowiedzi - nie przesadzacie?
Eathan odpowiedział zekker → na temat → Propozycje, uwagi, życzenia i krytyka
Może warto iść w stronę konta patrona... Jakiś abonament miesięczny i znikają wszystkie reklamy?
