Skocz do zawartości

wojtt80

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    634
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez wojtt80

  1. @chudzinki a o Rockriderze nie myśleliście? Model XC Race 900 s. https://www.decathlon.pl/p/rower-gorski-mtb-rockrider-xc-race-900-s-karbonowa-rama/_/R-p-353905 Waga sporo poniżej maksymalnej, geometria pozwala sprawnie poruszać się po szlakach. Warto rozważyć.
  2. 5500 zł, na jesienno zimowe rozkminy czy warto😉 Ewentualnie możliwość zamiany na jakiegoś przecinaka HT ze skokiem 100/120 i kątem główki mniej więcej 67/68 stopni. Mile widziany w stanie nie dotartym🙃
  3. @adamDi2 zapomniałem o tym całkiem. Jeśli jeszcze masz to szukam😁
  4. Za 6200 oddam w dobre ręce.
  5. Cena 6500 zł.
  6. Cześć, Tak się poskładało że wystawiam na sprzedaż mojego Marjanka. Od 1,5 roku prawie nie używany, wcześniej kilka wyjazdów na single. Stan bdb, nie zdążyłem go wymęczyć. Sprzedaję przez kontuzję, na razie nie wykorzystam jego możliwości, a poza tym pesel robi swoje i dojście do pełni sił zajmuje więcej czasu. Kontuzja złapana nie na tym rowerze, ale też na dwóch kołach. Rower składałem samodzielnie na nowej ramie. Specyfikacja: - rama, Marin El Roy, rozmiar regular - amortyzator, Rock Shox Lyrik Select, 150mm - koła, obręcze DT Swiss EX 511, piasty DT Swiss 350 - opony, P- Maxxis Assegai 29x2,5 T- Schwalbe Hans Dampf 29x2,35 - sztyca, One Up 210mm, ustawiona na 190mm, manetka sztycy Shimano - siodełko, WTB Silverado Titanium, 135 mm - korba FSA Comet, 30t (jak poszukam to może znajdę tarczę 32t) - kaseta, Shimano SLX 11-46 - manetka Shimano SLX - kierownica FSA Gravity Light, 780 mm - hamulce, Magura Mt Trial, tarcze Magura Sztorm HC 200/180 - pedały, platformy Whell Up Mam 182 cm, przekrok 84 cm i dla mnie rozmiar jest w sam raz. Sztycę można opuścić 3,5 cm. Jak można przeczytać w internecie jest to rower do agresywnej jazdy, tak został zaprojektowany i w tym jest dobry. Sztywny tył... no cóż trzeba chcieć i lubić, mi pasuje. Na razie rower jest wystawiony tylko na forum, cena jaka mnie interesuje to 7100 zł, jest do negocjacji. Rower nie wymaga serwisu, jest gotowy do jazdy.
  7. Jeśli ktoś szuka dobrych hebli, Magura mt5 hc: https://www.bikestacja.pl/zestaw-hamulcow-hydraulicznych-magura-mt5-hc-1-palcowe-50-taniej-p-18401.html
  8. Oj tam, kolor nie jest najważniejszy 😉
  9. Nie mogę za długo patrzeć na te ramy, ślina samoczynnie napływa do ust gdy spoglądam zbyt długo 😉
  10. Teoretycznie można powiedzieć że będzie. Czy na pewno trzeba by sprawdzić w praktyce lub znać skok linki w sztycy i manetki. Sam mam sztycę One Up pomieszaną z manetką Shimano, działa to dobrze.
  11. Jak w tytule, może komuś zalega i chce się pozbyć. Dla pewności o co chodzi fotka:
  12. Torba Jack Pack płetwa 1l. Będzie jako uzupełnienie podsiodlowki i pozbycie się nerki na pasie.
  13. Potwierdzam, mam u siebie i działa dobrze. Sama sztyca OneUp też ok, od nowości posiada minimalny luz, który się nie powiększa i nie przeszkadza.
  14. Cześć, do tych korb Sram musisz mieć suport DUB. U Ciebie jest chyba Prowheel, a one różnią się średnicą. Jeszcze kwestia łańcucha, prawdopodobnie będzie potrzebny dłuższy.
  15. @Dawid29er, a gdyby tak sprzęt powiesić? Widzę że zamiast górnego łóżka jest coś ala półka, zamontować tam haki albo paski...;)
  16. Też rozglądam się za jakimś rowerem dla córki. Wstępne przymiarki były w Decathlonie, mają tam b'twin riverside 900 na kole 26. Osprzęt szału nie robi, ale geo w miarę przemyślane dla dziecka od 130 cm wzrostu. Myślałem nad złożeniem roweru, z tym że ciężko znaleźć sensowną ramę pod koło 26. W zasadzie samych ram nie widziałem. Podoba się nam Superior F.L.Y., ale na 27,5 to jeszcze trochę czasu, może za rok-dwa.
  17. Czterdzieści km z plusem i tylko kilku mijanych rowerzystów.
  18. Bo forma odjechała, nie wiem w którą stronę 🙃
  19. Jeśli rozstaw widełek ma 37mm, to Panaracer GK SS 35 może mieć za ciasno. U mnie na obręczy Dt xr 331, ta opona ma właśnie 37mm szerokości.
  20. Tak jak rzecze @kazafaza 🙂
  21. Wspomniany Canyon byłby całkiem dobrym wyborem, mając na uwadze założenia autora. Mieszkam w tych okolicach (Wrocław) i czasami jeżdżę w górki. Takim rowerem objedzie się wszystko, co jest w okolicznych terenach. Srebrna, Ślęża i co jeszcze się wymyśli łącznie z Czeskimi trasami. Full jest fajny, ale w określonym budżecie będzie słabo wyposażony i ciężki.
  22. Bo miałem fajny wieczór
×
×
  • Dodaj nową pozycję...