Skocz do zawartości

sznib

Mod Team
  • Liczba zawartości

    11 536
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    325

Zawartość dodana przez sznib

  1. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.
  2. Byłem dziś w sklepie kupić smar do łożysk. Zapamiętałem tylko że ktoś polecał Mobila, więc taki wziąłem. No ale okazało się że to nie polecany XHP 222, a Mobilgrease Special. Taki; https://www.mobil.pl/pl-pl/products-industrial/mobilgrease-special W opisie jest że do łożysk, ale jakiś mega gęsty nie jest. Będzie ok czy to jakaś padaka?
  3. sznib

    [2025] XTR M9200

    We wszystkich 4tłokach Shimano kształt klocka ten sam, tylko radiatory się zmieniają w nowszych wersjach. Także klocki bez radiatorów będą pasować do wszystkich.
  4. sznib

    [2025] XTR M9200

    Zaciski ładne, reszta imo brzydsza niż we wcześniejszych rocznikach. Zwłaszcza korba szpetna. A zębatka 9t to jakiś żart. W elektryku czy pod kopytem jakiegoś konia to nawet 500km nie wytrzyma.
  5. A potem takie gagatki plączą że "grammar nazi"
  6. Chihuahua w formie.
  7. Raczej tylko uszczelka do wymiany. Ale czy prosty serwis? Czasem trzeba rozebrać cały damper żeby się dostać do tej uszczelki...
  8. Bo uprawa truskawek.
  9. Kiedy wyjedziesz na wakacje i nie weźmiesz roweru.
  10. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/
  11. Tak się zaczyna przygoda z rowerami.
  12. https://www.facebook.com/reel/1628063411187662
  13. Załóż temat w tym dziale: https://www.forumrowerowe.org/forum/45-turystyka-rowerowa/ lub w tym: https://www.forumrowerowe.org/forum/258-planowane-wyprawy-i-poszukiwanie-osób/
  14. Mam do sprzedania tarczę Srama HS2. grubość 2mm, prawie nowa. Bez problemu pracuje z hamulcami Shimano. https://www.olx.pl/d/oferta/tarcza-sram-hs-2-160mm-CID767-ID16221d.html?bs=olx_pro_listing&isPreviewActive=0&sliderIndex=3
×
×
  • Dodaj nową pozycję...