Skocz do zawartości

sznib

Mod Team
  • Liczba zawartości

    11 534
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    325

Zawartość dodana przez sznib

  1. W filmiku, który podlinkowałem Lewis Buchanan właśnie tak podsumował tegoroczną edycję RR. Ryzykowanie zdrowia, a nawet życia dla niewielkiej w sumie nagrody pieniężnej i sławy w w sumie niewielkim gronie fanów (w porównaniu do bardziej mainstreamowych sportów).
  2. Bo koło krzyża.
  3. Może być skrzywiony hak. Jak nie masz doświadczenia i odpowiednich narzędzi daj do serwisu.
  4. Bo łąka przed lasem.
  5. Bo szkoda że liście tak szybko z drzew lecą.
  6. Bo liście żółte zasypały singla.
  7. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.
  8. Do sprzedania komplet zacisków M7000. https://www.olx.pl/d/oferta/zaciski-slx-m7000-komplet-CID767-ID17Yt7w.html?bs=siren_ad_posted_successfully&utm_campaign=ad_posted_successfully&utm_medium=email&utm_source=siren
  9. Bo na łące pod lasem.
  10. Oryginalnie montowali 200/57.
  11. Bo z boku drogi.
  12. Bo dywan z liści.
  13. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.
  14. Bo ścieżka.
  15. Bo kolory jesieni.
  16. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/
  17. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/
  18. Bo tu kiedyś walnęła bomba.
  19. Bo żółty jesienny liść.
  20. sznib

    [SPAM] blokada

    Jeśli ktoś coś tu może zdziałać to admin, czyli Mieciu. Też jestem za tym, jak się da, bo jako modzi musimy trochę się naklikać przez te boty coby posprzątać.
  21. Bo truskawki jesienne.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...