OpisMoje wozidło. Co się da to wkładam w niego, chociaż za niedługo przejde w stan z "trzeba wymienić" do "wymienie bo ciężkię i brzydkie". Z uczniowskim budżetem, ale daje rade. Z roweru jestem zadowolony. Wszystko śmiga aż miło. Obecnie nie wiem czy jest sens rozwijać projekt, zmieniając np. tylne koło czy obrecz z przodu. Czy nie lepiej zmienić rame na horneta/eccentrica albo clasha. Planowane zmiany to sztyca i drobna modyfikacja napędu.<br />Zmiany:<br />-Sierpień 2015: Kierownica funn, Suntour Epicon tr rlrc, nowe kółka(Octane One, Dartmoor,Mach1 Mad), Stery Neco, Siodło Selle Italia<br />-Październik 2015: Hamulce M615<br />-Grudzień 2015: Nowe dolne lagi do epicona (stare pękły), Przerzutka Sram X9 type2, Manetka Sram X5, 2 łańcuch Sram PC 1051/1031, Zębatka Hello Mtb 34T<br />-Marzen 2016: Kaseta Sunrace i dokładka 42t od hello,Hamulce Slx, tarcza formula 160 do tyłu<br />-Kwiecień 2016: Pedały Dartmoor Stream Pro,Siodło Bontrager Evoke 2,Opona Continental Mountain King 2.4 UST
- Koła karbonowe zrobione przez Szobaka z Rzeszowa 44mm piasty DTSwiss350 54T
- Korba i kaseta ultegry 50-34, 11-34 12s
- Klamki i przerzutki 105 DI2
- Pedryle FAVERO Assioma PRO RS-2
- Siodło SELLE ITALIA Max SLR Boost Gel Superflow
- Gumy Conti Gp5000 + dętki TPU
- Karoo3
Waga 7,2kg bez pedryli.
@Talrand szczerze ściąga się tak samo szybko jak bez
@wierzbajol cudowne zakochałem się w tym systemie jak głupi… ustawienie kontrolera każdy przycisk można ustawić jak się podoba przód tył boki pochylenie no i działanie to bajka a bateria wytrzymuje długo bardzo długo wiem jedno do linki nie wrócę nigdy 🙈