Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: NS Bikes Surge

    Przez zelek93, 03.04.2013


    Moje pierwsze maszynówki i nie mogę narzekać. Przejechane sporo w ciężkim, błotnistym terenie a uszczelki trzymają brud na zewnątrz. Nic nie piszczy nie strzela, bez problemu, Jedyny minus to zestawowe ośki które są dość miękkie. Tak to polecam dla amatorów którzy nie liczą każdego grama :D

  2. w: Kands Energy 1300

    Przez Dudi353, 02.04.2013


    ale śmieszny mostek. Wymień go

  3. w: Accent El Niño

    Przez dodo2, 02.04.2013


    Wszystko kupiłeś nowe czy też pojawiły się używki?

  4. w: Biria Mtb Sport

    Przez BudekPL, 01.04.2013


    Przepięknie się prezentuje :)

  5. w: Accent PEAK Black - White

    Przez bulbacz, 01.04.2013


    Dzięki :) no Pikusie są fajne :D i tanie :P

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...