Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Merida Trail 300-D

    Przez Silver400, 06.04.2013


    Epicon sprawuje się świetnie, nie mam z nim żadnych problemów. Regulacja zarówno skoku jak i cisnienia jest prosta i nie wymaga jakiś nadzwyczajnych narzędzi ani umiejętności.

     

     

    Jedyna wada według mnie, to uchwyt na pancerz w zupełnie idiotycznym miejscu (chyba że to nie uchwyt na pancerz XD, tylko jakieś inne cudo )

  2. w: Kross Level A4

    Przez Matajo, 06.04.2013


    Jak rowerek sprawuje się po zimie?

    Super rowerek 5 :)

    Zapraszam do siebie http://www.forumrowerowe.org/garage/vehicle/2658-kross-level-a2/

  3. w: Merida Trail 300-D

    Przez Matajo, 06.04.2013


    Super rowerek :)

    Jak sprawuje się Epicon, miałeś z nim jakieś problemy?

    Zapraszam do siebie http://www.forumrowerowe.org/garage/vehicle/2658-kross-level-a2/ :)

  4. w: Własny bambus

    Przez Matajo, 06.04.2013


    Piękny rowerek - niespotykany :)

    Zapraszam do mnie http://www.forumrowerowe.org/garage/vehicle/2658-kross-level-a2/

  5. w: Własny bambus

    Przez michal1289, 06.04.2013


    Tylko pozazdrościć. Ode mnie 5 gwiazdek.

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...