Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: B'twin Rock Rider 5.1 BIG

    Przez piotrek777, 09.04.2013


    Jak na razie sprawuje się super, 20 km na liczniku

  2. w: Kross Level A2

    Przez ktt9711, 08.04.2013


    Fajny rower, oby jak najdłużej służył. Daję 5 i zapraszam do mnie: http://www.forumrowerowe.org/garage/vehicle/3221-kross-level-a3/?tab=main

  3. w: B'twin Rock Rider 5.1 BIG

    Przez Lukasz94N, 08.04.2013


    Fajny rowerek, ja cały czas rozmyślam nad B'twin BIG RR 5.3.

    Poza tym na żadnym nie siedziało mi sie tak wygodnie jak na nim właśnie.. ale troszke szkoda poczciwego 5.2 :/

  4. w: Giant ATX pro

    Przez ketchup91, 07.04.2013


    Fajna maszynka, a jak się sprawują piasty? Sam się do takich przymierzam tylko że w czerni

  5. w: Kross Level A3

    Przez wojszat95, 07.04.2013


    Fajny rowerek, dałem 5 gwiazdek :) Obyś śmigał długo ;P i bezawaryjnie ;-)

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...