Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: GT Avalanche 3.0

    Przez artoor, 11.04.2013


    Na te obręcze możesz wsadzić naprawdę grube balony.

    Życzę szybkiego skończenia budowy, a sobie nowych zdjęć Twojego GT z tych "lekkich gór".

  2. w: Specialized Stumpjumper comp Carbon

    Przez Mac77, 11.04.2013


    Oczywiście max ocena.Bardzo ładny sprzęcik.

  3. w: Specialized Stumpjumper comp Carbon

    Przez artoor, 11.04.2013


    Dałem max notę, bo urządzenie dopracowane w szczegółach jak mało które w tym garażu.

  4. w: Kross Level A2

    Przez Sosna111, 11.04.2013


    Może gdyby była 19,5 lub 20" to było by troszkę lepiej, ale jako że Level nie ma takich rozmiarów to 19".

  5. w: Kross Level A2

    Przez erzurum, 10.04.2013


    siodełko do tyłu, długi mostek i rogi...nie jest ta rama nieco przy mała dla Ciebie?

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...