Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Auchan :) marketowy 1995

    Przez Lumperator, 17.04.2013


    Mówią, że ma makrokeszu daleko sie nie zajedzie. Jak widać, wszystko mozliwe :) A szczerze gratuluję wytrwałości i faktu, że Twój rower wciąż daje Ci możliwośc przemieszczania się :)

  2. w: Leader Fox Maxx pro

    Przez mfsn, 16.04.2013


    liczyłeś ile wyszedł Ci szacunkowy koszt?

  3. w: LAZARO EVOLUTON V

    Przez lordofpixel, 16.04.2013


    Wszelkie naklejki już dawno zdjęte, muszę zaktualizować zięcie. A co do amortyzatora to jest od nowości. Co jest ciekawe bo nie pasuje do żadnej ze specyfikacji żadnej z wersji.

  4. w: LAZARO EVOLUTON V

    Przez ZbyszekZmysichKiszek, 16.04.2013


    skad spinner w tym bike'u ? i zdejmij te naklejki kandsa z obreczy, prosze cie .

  5. w: Kross Evado 3.0

    Przez PrzemkoVonLezajsk, 15.04.2013


    Jak nie chcesz marnować siły na napęd to może korba na łożyskach zewnętrznych by poprawiła sztywność.

    Kolejna sprawa, jeżeli często ciśniesz pod górkę na stojąco to przydało by się zmienić mostek.

    Jak nie jest ci potrzebny regulowany to możesz zmienić na coś sztywnego.

    No i na koniec amortyzator... jak używasz go tylko na szosie to coś sztywnego.

    A jak jeździsz też w lekki teren to może powietrze olej z blokadą na kierownicy .... np http://www.cyklotur.com/czesci/amortyzatory-rowerowe/widelce-amortyzowane/28-cali-cross-trekking/p,amortyzator-nrx-e-lo-2011-sr-suntour,118664.html

     

    ale to już drogo

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...