Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Kross Level a4

    Przez rob96, 12.04.2013


    W najbliższym czasie udostępnie nowe zdjęcia :)

  2. w: Kross Level a4

    Przez rob96, 12.04.2013


    Spd zakupione jazda jeszcze bardziej przyjemniejsza niż dotychczas :)

  3. w: GT Avalanche 3.0

    Przez KamilGT, 11.04.2013


    Na czerwiec planuje wyjazd do Szczawnicy na 5-7 dni ale nocleg w jednym miejscu i chce na ten okres załozyć Shwalbe NOBBY NIC 2.2 lub coś 2.35, pewnie wcześniej jeszcze będzie kilka wypadów jednodniowych do wisły :) i zdjęcia tez się na pewno pojawią

  4. w: Kellys scarpe nieistnieje

    Przez grindz0ne, 11.04.2013


    Mam kółko ładne na tył. Pisz pw.

  5. w: Commencal Meta 6

    Przez artoor, 11.04.2013


    Jedno zdjęcie takiego roweru to hańba! O więcej, prosim...

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...