Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Kona Stinky Primo

    Przez Stunter117, 14.04.2013


    Hehe, dziękuje i wzajemnie ;) wysokich lotów i miękkich lądowań ;)

  2. w: Cube Ltd Cls Pro

    Przez marcinek1992, 14.04.2013


    ponad 2k kilometrów zrobione i tylko tylne koło było na wymianie gwarancyjnej.

  3. w: Kona Stinky Primo

    Przez Seba4, 14.04.2013


    Nareszcie jakaś maszynka do fr/dh ;) Udanego sezonu życzę.

  4. w: Kands Energy 1300

    Przez rafik1000, 13.04.2013


    To było pierwsze zdjęcie mostek już jest dawno zmieniony

  5. w: TREK MADONE 2.1

    Przez LUTY123, 13.04.2013


    Ładna kolarzówka :D Ja zakupuje jutro kolarkę już nie mogę się doczekać:D

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...