Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Kross a6 <12000g

    Przez Biafra, 13.04.2013


    Co do pytania o pedały i ich zapychanie. Nie jest źle. Wczoraj i dzisiaj jeździłem po sporym błocku i glinie ale bloki nie miały problemów z wpięciem w pedały. Póki co jest git.

  2. w: Univega Alpina HT-29.1

    Przez Lisiu79, 13.04.2013


    Przyszła wiosna ,idzie nowe ... Na razie korba fc-m542

  3. w: Merida One-Twenty 500-D

    Przez Dudi353, 12.04.2013


    cóż za temperament, śliczna maszynka 5 gwiazdek

  4. w: Magner

    Przez darty24, 12.04.2013


    dzięki. teraz już jest nine a przedtem nigdy to nie była rama trekingowa. a swoją drogą - geometria bardzo turystyczna a mimo wszystko dość dobrze wjeżdża/zjeżdża. dopiero drugi dzień więc sporo nowych wrażeń;] pozdrawiam

  5. w: Magner

    Przez mansua, 12.04.2013


    świetny bandzior :) Ta rama jest "ninerowa", czy to jest "adaptowany treking" ??

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...