Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Radon Stage

    Przez matpog, 07.04.2013


    O oponach złego słowa powiedzieć nie mogę poza tym, że już się niestety kończą powoli. przy niskim ciśnieniu ładnie łapią przyczepność na szutrach, korzeniach i kamieniach. Na mokrym... co cóż, szału nie ma, ale na to są Nevegale.

  2. w: Romet 29er

    Przez mansua, 07.04.2013


    piekna maszyna. Ja z jazdą po płaskim i szybkim podłożu, przełożenie nie jest za miękkie ??

  3. w: Kross Level A2

    Przez Matajo, 06.04.2013


    Na razie planuję tylko wymianę opon na Continental Race King :)

  4. w: Radon Stage

    Przez Qba66, 06.04.2013


    No, no - ładnie Ci to wyszło, tylko obawiam się, czy jednak AM w Beskidach nie będzie straszne dla oponek?

    Poza tym, nie ma się do czego przyczepić! :)

  5. w: Kross Level A2

    Przez Silver400, 06.04.2013


    Klasyka gatunku :) jakieś modyfikacje w planach? Pozdrawiam

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...