Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Gary Fisher Big Sur 2009

    Przez mansua, 30.03.2013


    Ładny. Koła raczej do odstrzału, o ile piasty też są treka.

  2. w: Kross Hexagon v3

    Przez Froop, 30.03.2013


    19"

  3. w: Kross Hexagon v3

    Przez MsRIFU, 30.03.2013


    Można wiedzieć jaki rozmiar ramy ?

  4. w: GT Zaskar

    Przez detonator, 30.03.2013


    Siodełko zmienię na dniach, ale pedały jestem zmuszony zostawić, bo shimanowskie SPD załatwiły mi kolana i muszę pomykać w takich.

    Do zobaczenia na Jurze :)

  5. w: Kellys Magic Master

    Przez Dudi353, 29.03.2013


    całkiem ciekawy, a raidon chociaż powietrzny? Życzę miłego nabijania kilometrów. Pozdrawiam i zapraszam do obejrzenie mojej meridki http://www.forumrowerowe.org/garage/vehicle/2888-merida-matts-tfs-300d/

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...