Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: GT Zaskar

    Przez detonator, 28.03.2013


    Lepszy i bliższy memu sercu :)

    Tak serio, to inne przeznaczenie Zaskara a inne Sanctiona, ale cieszy to, że rama ma na koncie tysiące kilometrów i tyle lat za sobą...

  2. w: GT Zaskar

    Przez jokulus25, 28.03.2013


    jednak Sanction lepszy :P

  3. w: Kross Prototyp Enduro

    Przez jokulus25, 28.03.2013


    jak działa przednia X9 z manetkami XT ? ( chodzi mi o to czy płynnie itp. )

  4. w: Specialized Enduro Sport

    Przez JakubWelnowski, 28.03.2013


    Super sprzęt. Leci 5 gwiazdek.

    Zapraszam do mnie :)

  5. w: Trek Top Fuel 9.9 SSL

    Przez Staslo74, 27.03.2013


    0
IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...