Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Accent El Niño

    Przez MokryxD, 25.03.2013


    Z fotkami cierpliwości, aż uporządkuję kable.

  2. w: BEONE Mistral

    Przez LajtekPL, 24.03.2013


    Rysunek obok roweru najlepszy :) hehe

  3. w: Accent El Niño

    Przez rzezniol, 24.03.2013


    Waga poprawiona i jakoś tak od razu naturalnie ... ;D

     

    Dawaj foty ...

  4. w: Accent El Nino

    Przez klakmichal, 24.03.2013


    ja z pełnym osprzętem ważę 90kg, także rower dostaje po dupie. Nie chcę się usprawiedliwiać ( czy może mojej techniki ) ale nie jeździmy klasycznego xc, bardziej ht enduro, ale jak wiadomo każdy ma swoją definicję jazdy :)

  5. w: SPECIALIZED Stumpjumper S-WORKS Carbon

    Przez gawdam, 24.03.2013


    5 gwiazdek dla typowego szybkiego maratończyka ....zapraszam do mnie pozdro

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...