Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Accent El Nino

    Przez WKamyk, 24.03.2013


    Może po regulacji będzie już OK. W tych wspomnianych przeze mnie kołach, tylna piasta XT przejechała ponad 3 tys. (w tym około 750 po górskich szlakach) i nie ma problemów. Nie była wcale delikatnie traktowana ale w sumie dużego obciążenia, spowodowanego sporą wagą jeźdzca, to też nie doznała.

     

    A co do roztopów - to chyba już każdy czeka ;)

  2. w: Merida Ninety Six

    Przez EpicPoznan, 24.03.2013


    na suche bardzo dobre opony, dobrze się uszczelniają, solidne boczne ścianki, nie papier jak u Schwalbe

  3. w: Merida Ninety Six

    Przez outta82, 24.03.2013


    napisz jak te cobry? zastanawiam się nad nimi, ale tak mało opinii... warunki do jazdy kujawsko-pomorskie, więc podobnie terenowo jak u ciebie.

    Pozdrawiam

  4. w: Merida Ninety Six

    Przez EpicPoznan, 24.03.2013


    no to chociaż komuś się podoba, bo odkąd sprzedałem 2 lata temu epia czerwonego to już żaden rower mi się nie podoba.... ale sztywność boczna epica była tragiczna;p (alu) a Merida jest naprawdę sztywna

  5. w: Accent El Nino

    Przez klakmichal, 24.03.2013


    Zdjęcie jest nieaktualne, w tej chwili rower jeździ na dwóch tarczach. Piasty kupiłem głównie dla tego że chciałem "pełne XT" ale po 400km w górach w sezonie tył dostał luzów. Skontrowałem, dociągnąłem i myślę o jakichś maszynach, bo nie chce mi się z tym bawić. Rama z tym widelcem naprawdę daje dużo frajdy w górach (beskid śląski, żywiecki i sądecki) . Jest przewidywalna i wdzięczna, już czekam na roztopy w górach, żeby pojeździć :)

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...