Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: GT Zaskar

    Przez Piksel, 29.03.2013


    Zmień siodełko, pedały i jest git.

    Będę wypatrywał na jurajskich szlakach. :)

  2. w: Mondraker Podium Carbon Pro SL

    Przez AmuletBike, 29.03.2013


    Fiu-fiu-fiu...! Bjuti!!!

  3. w: Giant Trance X5

    Przez bartnik, 29.03.2013


    heh - ja do mojego przykręciłem koszyk - popatrzyłem - i odkręciłem :P

    i jeżdżę z bukłakiem (i tak zawsze wożę plecak) :)

  4. w: Accent Tormenta

    Przez Bartosz111, 28.03.2013


    fajny rower daje 5 gwiazdek, jak pracuje ten rock shox pilot? ;)

  5. w: Accent El Niño

    Przez MokryxD, 28.03.2013


    Fotka dodana. Po więcej zapraszam do mojego tematu w "Manii lekkości".

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...