Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Canyon Nerve AL 29 8.9

    Przez sapero, 03.04.2017


    Napęd 3x11 po 3 miesiącach i 800km zmieniłem na 2x11 (34-24/11-40). Upraszcza to znacznie dobór biegu w szczególności podczas maratonu. Zakres dla mnie pozostaje zupełnie wystarczający.

  2. w: Kross level a8

    Przez bokser99, 02.04.2017


    Pewnie że mam :)

  3. w: Unibike Flite 29 (Sprzedany)

    Przez MD11, 01.04.2017


    Fajny sprzęt, 5/5 ode mnie. Centrum dowodzenia z licznikiem i Garminem ładnie się prezentuje. :)

    Przy okazji mam pytanie odnośnie tego mini błotnika na widelcu - jaki to model?

  4. w: Specialized Epic HT

    Przez MajoG, 31.03.2017


    Dzieki :)

  5. w: Specialized Epic HT

    Przez MD11, 31.03.2017


    Chyba pierwszy Epic w forumowym garażu. :) Ładna maszynka.

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...