Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: [nieaktualny] Specialized Enduro Pro Carbon 650b

    Przez Qbek84, 21.04.2017


    W 1x10 używałem dwóch przerzutek:

    - SRAM X9 Type 2 ze średnim wózkiem (dedykowana do napędu 10-cio rzędowego)

    - i obecnie używanej Shimano RD-M8000 GS - bez problemu i elegancko działała z manetką 10s SL-M780

     

    Z tego co czytałem przerzutka RD-M786 kiepsko sobie radzi z zębatką 42T - za duża rozpiętość kasety i jak wyregulujesz górę, to będą problemy z działaniem dołu.

  2. w: [nieaktualny] Specialized Enduro Pro Carbon 650b

    Przez maczet190399, 21.04.2017


    Jaką przerzutke miałeś w 1x10 ?? Czy Deore XT RD-M786 obsłuży 11-42 ?? Kusi mnie zakup od Ciebie tego kompletu aby przerobić 1x10. Jest to najtańsza opcja. Tylko boję się, ze będzie mi brakowało przełożeń na płaskim i w dół na 30 z przodu. Myslałem o 32/34, lecz wówczas brakowało będzie na podjazdach na 42 i 46 od 11rz by było lepiej.

  3. w: Yeti SB5 Beti

    Przez Alanik, 19.04.2017


    Piękny.

  4. w: TREK STACHE 7

    Przez IvanMTB, 18.04.2017


    Fajny Staszek :)

     

    Jak się układa współpraca z Mańkiem?

     

    Szacunek...

    I.

  5. w: TREK STACHE 7

    Przez Rafu, 18.04.2017


    Jaki to rozmiar i ile masz wzrostu? Po wporniku przy podsiodłówce zgaduję że 21.5, ale chciałem się upewnić:)

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...