Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Accent PEAK 29 NX

    Przez kinky, 16.05.2017


    hej, jak pierwsze wrażenia, jak te hamulce się spisują, napisz kilka słów jak rower, dzięki Pozdrawiam

  2. w: Specialized EPIC HARDTAIL

    Przez TheJW, 15.05.2017


    No i po co wstawiałeś te zdjęcia...? Teraz nie wiem, czy brać ramę czarną, czy zieloną. :(

  3. w: Specialized Epic HT

    Przez TheJW, 14.05.2017


    Dajcie mi chwilę i pojawi się kolejny.;)

  4. w: Specialized EPIC HARDTAIL

    Przez filipog44, 10.05.2017


    Piękny kolor ramy, można się zakochać :) Maszyna wygląda rewelacyjnie. Zapraszam również do obejrzenia mojego roweru ;)

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...