Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Kross Level A10

    Przez jumpmanair23, 02.05.2017


    Super maszyna!

    Zapraszam do mnie.

  2. w: Author Kinetic [R.I.P.]

    Przez burz, 30.04.2017


    Rama jest na sprzedaż, razem ze sztycą ritcheya. A także korba LX, przerzutka przód LX i tył XT oraz koła pod V-ki na mavicach 317, cieniowanych DT i piastach LX...

  3. w: Kross Level A10

    Przez bartekXTR, 26.04.2017


    A ja lubie 26 koł , mam sentyment ,

  4. w: Kross Level A10

    Przez Quba88, 25.04.2017


    Karbon karbonem, xtr xtrem, ale to nadal 26" :D

  5. w: Trek Trek Fuel EX8

    Przez jka, 25.04.2017


    Niedziela 23.04.2017 Kolejne 510 km. przejechane, sumując na tą chwilę mam na tym Trek-u 4110 km. i aby nie moje fanaberie to grosza bym nie musiał wydać do tego co fabryka dała przez ten czas, i te przejechane km.

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...