Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: TREK STACHE 7

    Przez tomo63, 13.04.2017


    Spoko Sprzęcik.

    Jak szerokie masz obręcze i jakie kapcie?

    Tomek

  2. w: Radon ZR Race 6.0 29er

    Przez maczet190399, 13.04.2017


    Na pewno waga dobrze Ci działa ? :-P . Ja bym stawiał na 12-13 kg

  3. w: Merida Matts 40D

    Przez filipog44, 09.04.2017


    Piękna Merida, rozważałem jej zakup w 2011 ;)

  4. w: Trek Superfly 6

    Przez filipog44, 09.04.2017


    Piękny :)

  5. w: Focus Super Bud 29er

    Przez filipog44, 09.04.2017


    Super rowerek, ładna kolorystyka. Zapraszam do zerknięcia na mojego A2. :)

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...