Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Accent Peak 27,5 650B

    Przez cervandes, 21.04.2018


    DT 240S. Ja nie bawiłem się w zaplatanie "na tych obręczach" tylko zamówiłem fabryczne koła XM1501. Obręcze które są sprzedawane to właśnie z rozplatania tych zestawów. A jak już Dokumosa napisał - piasty są konwertowalne, z przodu mam QR15, z tyłu zwykłą ośkę na zacisku DT RWS ale mam dwa komplety endcapów i mogę przednią piastę na QR9 przekonwertować a tylną na ośkę 12 na wypadek zmiany ramy.

  2. w: Mondraker Panzer R

    Przez 4mat, 20.04.2018


    Też mi się dużo bardziej podoba. Ale przez to dalej nie mam fulla... Najpierw Kona Sutra mi w tym przeszkodziła, a teraz Panzer R :D Tak to jest, jak się kupuje to co się podoba, a nie to co potrzeba ;)

  3. w: Mondraker Panzer R

    Przez kipcior, 20.04.2018


    Ładniejszy niż Head :)

  4. w: Accent Peak 27,5 650B

    Przez michalr75, 19.04.2018


    Nie analizowalem czy jest taka wersja czy nie :) Robilem ostatnio kolo na przod na tej obreczy ale pod sztywna os, bede robil jeszcze tyl, ale cena piasty DT jest powiedzmy sobie dosc zaporowa :) Co tam za model piasty masz? 

  5. w: Canyon Exceed CF SL 6.0 Pro Race

    Przez michalr75, 19.04.2018


    No wlasnie sam nie mam przekonania do tych kierownic - kosztuja niewiele wiec jakosciowo moga byc watpliwe. Polecano mi kierownice firmy Aeronova, ponoc trwala i dobra, niezbyt wylajtowana jak na karbon bo waga w okolicach 170g, ale wciaz sie zastanawiam czy jednak nie wziac czegos w alu co np wazy 200g.

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...