Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Accent Peak 27,5 650B

    Przez michalr75, 18.04.2018


    Piastę tylną masz pod QR?

  2. w: Accent peak 29

    Przez przemogg, 16.04.2018


    Cześć, no i fajnie wyszedł, mi się podoba. Nie mam przekonania do czerwonych ram ale tu jest ok. Żebyś wiedział jak ja tęsknię za takimi klimatami jak na Twoich zdjęciach. Pozdrawiam

  3. w: Accent Peak 27,5 650B

    Przez cervandes, 15.04.2018


    A dziękuję, starałem się, żeby było estetycznie :)

  4. w: Accent Peak 27,5 650B

    Przez siemalysy, 15.04.2018


    Fajna maszyna Ci wyszła :-) 

  5. w: Accent Nordkapp

    Przez ahaja, 10.04.2018


    Ano. ;-)  Jak do niej kamyków nasypię to i cepem się stanie ...

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...