Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: DiamondBack

    Przez Marcin86Poznan, 09.04.2018


    Mission :) Ładny kupiłeś na e-polbike? Tam golenie są 34? Dobrze to chodzi?

  2. w: Accent Nordkapp

    Przez syntetycznypiotr, 09.04.2018


    fajny :) pompka dobra na wiejskie psy :D

  3. w: Accent Nordkapp

    Przez kamar59, 09.04.2018


    Za długa pompka nabór co2 lepszy.

  4. w: Accent Nordkapp

    Przez LukaszNN, 09.04.2018


    Pompka mega :) Na początku pomyślałem, że wozisz ze sobą kij do obrony :D

  5. w: Accent Peak 27.5

    Przez marsman, 08.04.2018


    Witam

    Zastanawiam się nad tą ramą w tym samym rozmiarze.

    Ile masz wzrostu i jak Ci się na niej jeździ?

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...