Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Trek Roscoe

    Przez HanSolo, 31.03.2018


    Ładny.

  2. w: B'Twin Ultra 940 AF

    Przez Grzeszaldo, 30.03.2018


    i jak sie rowerek sprawuje ?? 

    moze jakas krotka recenzja ??

  3. w: GT Vantara

    Przez rambolbambol, 29.03.2018


    Piękny rowerek.

  4. w: Marin Gestalt 2

    Przez 32A, 29.03.2018


    [M] - modyfikacja

  5. w: Trek Roscoe

    Przez mateusz_zwolinski, 29.03.2018


    No wiesz, w tej topowej wersji to jest po prostu lepsza opona. Poza tym od zawsze kupuje Maxxisy i nie planuje tego zmieniać.

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...