Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: NS Bikes Djambo Evo

    Przez mateusz_zwolinski, 24.03.2018


    To jest Ikon+ :)

    2.8 vs 45 mm

  2. w: NS Bikes Djambo Evo

    Przez gyrill, 24.03.2018


    Bomba. Kiedyś Ci pisałem pod częściami gdzieś, fajny set. Zaiście.

    LOL, zamieniło mi słówko na "zaiście". Z ciekawości: Ta opona nie za wąska pod taką obręcz? 2.35 in vs 40 mm?

  3. w: NS Bikes Djambo Evo

    Przez mateusz_zwolinski, 23.03.2018


    Siema. Rozmiar M pod 180cm. Teoretycznie powinna być L, ale lubię odrobinę mniejsze ramy.

  4. w: NS Bikes Djambo Evo

    Przez przemogg, 22.03.2018


    Super. Fajnie skomponowany. Sam choruje na tę ramę. Jaki rozmiar wybrałeś pod jaki wzrost? Pozdrawiam

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...