Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: blackninja

    Przez stonalodz, 05.04.2018


    W dniu 4.04.2018 o 14:49, KrissDeValnor napisał:

    Pytanie pierwsze : jak się jeździ bez pedałów :icon_question:
    Pytanie drugie : nie myślałeś o 27,5" :icon_question:

    Hmmm. Jak trzylatek rowerem biegowym ;)  

     

    Myślałem o 27.5. ale przyzwyzczailem sie do dużych kółek

    48 minut temu, kamar59 napisał:

    Tu widzę 1501 druga generacja czarne piasty jest moc.

    Tez mi się podobają :)

  2. w: blackninja

    Przez kamar59, 05.04.2018


    Tu widzę 1501 druga generacja czarne piasty jest moc.

  3. w: blackninja

    Przez KrissDeValnor, 04.04.2018


    Pytanie pierwsze : jak się jeździ bez pedałów :icon_question:
    Pytanie drugie : nie myślałeś o 27,5" :icon_question:

  4. w: Składak

    Przez firefoks, 04.04.2018


    Widelec to On-One monocoque carbon.

  5. w: Cannondale F29 Carbon 3

    Przez koleczek12, 03.04.2018


    Z pedałami 9150g, uważam, że i tak świetny wynik :) Ciężko racjonalnie zejść jeszcze z wagi, więc myślę, że tak zostanie :)

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...