Skocz do zawartości

1 482 tematów w tym forum

    • 11 odpowiedzi
    • 1,8tys. wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 3tys. wyświetleń
    • 16 odpowiedzi
    • 8,3tys. wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,2tys. wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 2tys. wyświetleń
  1. [piszczenie]Hamulce BL/BR-M445

    • 10 odpowiedzi
    • 1,8tys. wyświetleń
  2. [zacisk] slx 675 leje

    • 5 odpowiedzi
    • 1,2tys. wyświetleń
  3. [Shimano BL R400] Jakie linki hamulcowe?

    • 0 odpowiedzi
    • 2,3tys. wyświetleń
    • 34 odpowiedzi
    • 122,1tys. wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1,1tys. wyświetleń
    • 24 odpowiedzi
    • 12,4tys. wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 876 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 2,7tys. wyświetleń
  4. [wymiana]v-brake shimano

    • 6 odpowiedzi
    • 1,4tys. wyświetleń
    • 20 odpowiedzi
    • 5,3tys. wyświetleń
  5. [hamulce] stuk przy hamowaniu

    • 18 odpowiedzi
    • 3,8tys. wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 832 wyświetleń
  6. [Wyciek]slx 675 zacisk

    • 5 odpowiedzi
    • 1,2tys. wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 1,6tys. wyświetleń
  7. [ Tarcze] RT-51 na Magura

    • 2 odpowiedzi
    • 2tys. wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1,9tys. wyświetleń
  8. [Klocki] Jakie klocki do tarczy SM-RT98

    • 4 odpowiedzi
    • 1,1tys. wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1,6tys. wyświetleń
  9. [piszczenie] hamulce shimano m395 przód

    • 4 odpowiedzi
    • 1,2tys. wyświetleń
  10. [Hamulce]Jaki zestaw z dual control?

    • 12 odpowiedzi
    • 2,1tys. wyświetleń
×
×
  • Dodaj nową pozycję...