Skocz do zawartości

[sklep] Decathlon - odzież i akcesoria sportowe


MikeSkywalker

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam spodenki 520 (z tą samą wkładką), i o ile wkładka jest super to spodenki już raz wymieniałem bo popruły się przy wkładce. A te drugie też już zaczynają się przecierać na tyłku. Po sezonie pewnie będę je reklamował. Następnych już chyba nie kupię w Decathlonie.

No ja raczej też nie. Ta wkładka zresztą nie jest taka dobra. Jeżdżę szosą, wielu zalecało spodenki,siodełka z kosmosu a ja po prostu największy komfort siedzenia odczułem po wymianie sztycy na karbonową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, wczoraj po zrobieniu trochę ponad 100km od 7 do 11 gdy temperatura przekroczyła 30C odparzyłem tyłek w gatkach z Lidla. I powstało postanowienie zakupu czegoś lepszego.

Teraz jest pytanie jak wyżej czy w temperaturach około 30C przez 4, 5 godzin i więcej tyłek w gatkach 500 przeżyje, czy jednak lepiej dołożyć do 700? Nie chcę typowych kolarek tylko bokserki z wkładką pod szorty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa Murphy'ego jak zwykle nie zawadzą, jutro zawody a ja dziś podczas pakowania wyjąłem tak oto wyglądający bukłak z plecaka MT10 - 362e9bdc950b.jpg

Obydwie ścianki są ze sobą jakby sprasowane i nie możne ich rozdzielić w żaden sposób. Myłem go tylko wodą, po wysuszeniu przechowywałem otwarty plecaku więc nie wiem co może być przyczyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kostek6  - Może skleił się od temperatury? Próbowałeś wlać do niego ciepłej wody lub zadziałać wodą i suszarką?

 

Nadal aktualna jest oferta 2 par ZIELONYCH skarpet na rower w rozmiarze 43/46 za 7,48 zł (taka cena pojawia się w koszyku po dodaniu dwóch par): http://www.decathlon.pl/skarpety-na-rower-500-id_8327685.html :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ciekawe tylko czy wyślą to czy anulują zamówienie składając na błąd w systemie.

 

Czemu mieliby anulować? Do mnie doszły po dwóch dniach i już nawet miałem okazję je wypróbować. Jak za te pieniądze to są super :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mogą anulować np. z powodu błędnej informacji o stanie magazynowym. Ja tak miałem zamawiając softshell. Przy czym u mnie kilka dni później zadzwonili z propozycją zmiany zamówienia - za tą samą cenę zaproponowali mi droższy model. Żeby było zabawniej potem "zgubili" przesyłkę w InPoście, więc zamówienie musiało zostać ponowione. Suma sumarum czekałem na kurtkę 3 tygodnie. A tydzień później... dotarła zagubiona paczka z InPostu. Czyli za 49,99 zł kupiłem dwie kurtki kosztujące katalogowo po 199,99 zł za sztukę. Z racji tego, że jestem naiwnie uczciwy poinformowałem o zaistniałej sytuacji przez formularz kontaktowy i sam jestem ciekaw w jaki sposób sklep do tego podejdzie.

 

INFO od konsultantki z infolinii: "Prosimy potraktować to jako prezent od sklepu z przeprosinami za zamieszanie". I tak się zdobywa wiernych klientów, brawo Decathlon :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - dajcie już spokój z tymi skarpetkami bo nazwę tematu trzeba będzie zmienić  :teehee:

 

Nikt nic nie anuluje, jak najbardziej można je kupić w promocyjnej cenie a jeśli chodzi o dostępność to wystarczy raz dziennie zerknąć na sklep i dodać do koszyka po 2 pary przypadkowych bądź interesujących skarpet żeby sprawdzić - "promocja" raz działa raz nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio gatki rowerowe MTB firmy B'TWIN. Cena 49,90 - miło. Jakość odszycia - miód. Rozmiarówka - DRAMAT I KRETYŃSTWO. Zgodnie ze wskazówkami znalezionymi na stronie zamówiłem rozmiar XXL. Po rozpakowaniu, bez przymiarki od razu wiedziałem, że przyjechały do mnie gacie dla Obelixa. Gdyby mój zadek był tak duży jak dostarczone spodenki (a raczej spodniska) - obawiałbym się usiąść na jakimkolwiek rowerze, obawiając się zarwania ramy. Mam nadzieję, że wymiana na mniejszy rozmiar przejdzie sprawnie i że wreszcie wszystko będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam czegoś z krótkim rękawkiem, do jazdy w ciepłe dni...

 

http://www.decathlon.pl/podkoszulek-krotki-rkaw-na-rower-mska-300-id_8235725.html

 

Jest to coś warte? 

 

Czy lepiej od razy zainwestować w tą...

 

http://www.decathlon.pl/koszulka-krotki-rkaw-na-rower-mska-500-id_8327983.html

 

?

 

Do jazdy czysto amatorskiej ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...