Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. oferta rowerowa 2014 cz.1


Rekomendowane odpowiedzi

TYCH kurtek chyba jeszcze nie bylo

ale w innych tematach o softshellach dowiesz sie ze ZADEN softshell NIE POSIADA MEMBRANY!

wiec te kurtki nie beda oddychac

 

ciesze sie bardzo z tej oferty. krucho u mnie z kasa a trzeba cos pilnie kupic na jesienne dni.

 

bede polowal na spodnie i koszulki z dlugimi rekawami

 

lampki tez znowu kupie, bo to chyba jedyna lampka ktora solidnie trzyma sie na grubej kierownicy 32mm!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś styczność z tą kurtką ? Warto brać ?

Kupiłem tę kurtkę w Lidlu w Niemczech. Nie przepuszcza powietrza, więc nic specjalnego. Chociaż za tę cenę i na moje potrzeby powinna wystarczyć na chłodniejsze dni i spokojne wyjazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki są bardzo dobre jako pozycyjne ale i nie tylko, przednia świeci całkiem przyzwoicie.

jako pozycyjne się nie nadają bo zżerają zbyt dużo "prundu" gdyż świecą tylko w trybie ciągłym to primo, secundo lamki mrygające są lepiej widzoczne w ciągu dnia, natomiast całkiem fajnie służą w nocy na asfalcie, niestety gorzej w lesie, tam się nie nadają. Ostatnio gdy wybrałem się z nią w las to mimo wszysrtko musiałem się wspomagać czołówką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dla każdego pozycyjna lampka ma świecić słabo ale za to długo i w trybie przerywanym, no i zdecydowana większość rowerzystów używa lampek tylko w nocy.  Myślę że zainteresowani lampkami do jazdy po mieście i asfaltach przeczytają inne opinie i się nie zrażą bo lampki są bardzo fajne a do tego tanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież napisałem, że na asfalt są ok :) Do przelotowych 25km/h w zupełności wystarczające. Poza tym to jakieś dziwne uproszczenie, że wybieramy albo mocna lampke pozycyjna albo słabsza ale dłużej działającą. Mam lampke pozycyjna, która jest i mocna i działa długo i była tania :) Moim zdaniem lidlowa sie na pozycyjna w ciągu dnia nie nadaje i tylko tyle ale każdy ma inne priorytety i co innego będzie mu odpowiadało :)

Reasumując bardzo dobra lampka w świetnej cenie, nic lepszego w tym przedziale raczej nie uda się kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A testował ktoś ten spray do naprawy opon?

Uzywalem go juz 2 razy. Polecam.

Całkowitego kapcia zalatal i napompowal ma tyle, ze spokojnie 4km do stacji benzynowej dojechalem. Bez problemu dobilem do 4bar i jezdze po dzis dzień. Dętki nawet nie ściągałem/sprawdzalem. Bez problemu można tez pompką ręczną dopompować-nie zakleja wentyla, itp. 2giej sytuacji nie pamiętam.

Teraz zawsze ze sobą wożę spray na wszelki wypadek na codzień (jeżdżę po mieście bez pompki i łatek)...na dalsze wyprawy tez go zabieram, nie waży wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...