Skocz do zawartości

[Rower] Grand Canyon AL 6.9 2014 - geometria, temat ogólny


hpolski010

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek dotarł do mnie mój AL 6.9. Zamówienie złożyłem w środę wieczorem, czyli wszystko zajęło 7 dni roboczych w tym dwa dni transportu. Rozmiar L przy moich 186cm wzrostu jest ok. Teraz tylko kręcić korbą i poznawać maszyne i lasy ;-)

Edytowane przez jepek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@, wybrałem czarną - niebieska całkowicie do mnie nie trafia. Dla potencjalnych nabywców mogę tylko powiedzieć, że czarny na żywo prezentuje się lepiej niż na zdjęciach. Z tego co widzę @ to również masz czarną wersje i możesz potwierdzić lub zaprzeczyć moim słowom ;-)

 

Piszesz, że bardzo żałujesz, że nie dozbierałeś do 6.9, ale czego Ci brakuje najbardziej względem wyższego modelu? Amortyzator?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mo to fakt czarny na żywo prezentuje się niesamowicie aczkolwiek kolorystyka al slx 7.9 ten srebrny też jest niezła.Najbardziej chyba tego mi brakuje że upgrade samych kół wyniósłby 700 zl a różnica miedzy modelami to 850zl.Na rebie nigdy nie jezdziłem wiec nie mogę porównywać ale wiadomo zawsze to model ciut lepszy od 30 gold

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mo to fakt czarny na żywo prezentuje się niesamowicie aczkolwiek kolorystyka al slx 7.9 ten srebrny też jest niezła.Najbardziej chyba tego mi brakuje że upgrade samych kół wyniósłby 700 zl a różnica miedzy modelami to 850zl.Na rebie nigdy nie jezdziłem wiec nie mogę porównywać ale wiadomo zawsze to model ciut lepszy od 30 gold

30 Gold jest bliżej nie do Reby, ale do XC30 (golenie o śr. 30 mm a więc słabo jak na 29era), a Reba ma 32mm i do tego w Canyonie 6.9 Reba ma sztywną ośkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

masz rację, nie zwróciłem uwagi że nie ma solo air

TK i SoloAir nie wykluczają się.

TK (TurnKey) to typ tłumika (kiepski ogólnie, choć bardzo dużo zależy w nim od danego egzemplarza, jak to często w OEM-ach bywa) - prawa strona amora.

SoloAir to typ sprężyny powietrznej - lewa strona amora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że coś w domyśle "zastąpił" nic nie oznacza ...

Dla ciebie to może być "zastąpiony" Recon dla mnie to jest bardziej wypasiona wersja XC

W specyfikacji Gold`a 30 znajdziesz że Tapered jest dostępny.

 

Główka w AL 5,9 jest Tapered ... zdjęcie pokazuje że 30 Gold jest z rurą prostą na sterach z redukcją ... w AL 6,9 Reba jest Tapered ... tyle z analizy foto :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest możliwość zamówienia  GC 6.9 w kolorze czarnym-anodyzowanym,  ale dodatkowo  poproszenie o wsadzenie innego amortyzatora np. czarnego Fox-a lub czarnej Reby , oczywiście z dopłatą? Jaką? Zrobił już tak ktoś? Czy firma jest na tyle elastyczna, aby pod klienta zmodyfikować rower? Czy tylko to co w oficjalnej ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...