Skocz do zawartości

[rower] Radon Bikes kolekcja 2014


paweltoja

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj dzwoniłem do B-D i potwierdzili że w tym roku juz nie będzie modelu

ZR Team 29 7.0 Black Edition 

trochę dziwne bo to model 2014 a jeszcze był luty więc juz nie będą produkować? 

drugi oferowny kolor - błękitny z białym jakoś do mnie nie przemawia - jest strasznie śmieszny dla dorosłego faceta:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety promocja na radon race 6.0 sram 15 marca obowiązuje tylko w sklepie na miejscu potwierdzone jest to w rozmowie telefonicznej.Ma być jakiś festyn  i przy okazji tego ta promocja.Nawet w info o promocji na samym dole małym druczkiem napisane jest że promocja ważna przy zakupie osobistym w sklepie . :icon_confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj mylisz się nie było to oczywiste bo w rozmowie telefonicznej z bikediscount mówiono że będzie można zamówić przez internet. Natomiast w dzisiejszej rozmowie z Bonn powiedziano że tylko kupno w sklepie wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety promocja na radon race 6.0 sram 15 marca obowiązuje tylko w sklepie na miejscu potwierdzone jest to w rozmowie telefonicznej.Ma być jakiś festyn  i przy okazji tego ta promocja.Nawet w info o promocji na samym dole małym druczkiem napisane jest że promocja ważna przy zakupie osobistym w sklepie . :icon_confused:

 

Niestety faktycznie nie było promocji przez internet szkoda bo już byłem przekonany do zakupu :verymad: a teraz znowu mam dylemat czy warto dopłacić tylko, że to sporo przekracza mój budżet na rower.

3600 było już naciągnięte bo chciałem wybrać coś do 3tyś a teraz trzeba dać jakieś 4250

 

dlatego mam pytanie czy warto dołożyć kolejne 750zł do Radona 6.0 względem modelu 5.0 2013

 

http://bikecenter.pl/p11170,radon-zr-race-29er-6-0-sram-green-black-2014.html     4250 (licząc wysyłkę z bike-discount.de)

 

http://bikecenter.pl/p7364,radon-zr-race-29er-5-0-blue-lime-white-2013.html          3500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Koszt roweru z wysyłką do Polski to 1062,53 euro. Biorąc po uwagę aktualny kurs euro do którego trzeba dodać przewalutowanie w banku to najmniej wyjdzie Cie jakies 4500 zł...


No niby tak, ale mając rodzinę w Szkoplandii można te kilka setek taniej kupić

pytanie czy warto dokładać do modelu 6.0 na sramie aż 750-800 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt roweru z wysyłką do Polski to 1062,53 euro. Biorąc po uwagę aktualny kurs euro do którego trzeba dodać przewalutowanie w banku to najmniej wyjdzie Cie jakies 4500 zł...

 

Zakladasz darmowe konto w polskim banku prowadzone w euro, kupujesz EUR w kantorze internetowym i cieszysz sie tania waluta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się załatwić sobie przywózkę roweru z Magastore z Bonnu. Napisałem maila do bike-discount, czy rowery tam kupowane są pakowane w kartony, co jest istotne dla osoby, która miałaby mi go przywieźć i czy ceny są takie same jak w sklepie internetowym, ale nie dostałem od nich żadnej odpowiedzi. Orientuje się ktoś w temacie, jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Orientuje się ktoś jak to możliwe by rowery w dniu wczorajszym tj. 25.05.2014 kosztowały 200 euro mniej niż dzisiaj ?

Bike-discount robi jednodniowe przeceny ?
Jestem niesamowicie wkurzony że nie kupiłem wczoraj ale nie spodziewałem się że to będzie jednodniowa wyprzedaż :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdarza im się ... w wątku z zeszłego roku było przynajmniej kilka informaji o takich promocjach - ale jeśli jest jakaś "przecena" to przeważnie jest wyrażnie zaznaczone ... a na 29ery Radona nie ma ich zbyt często (albo raczej - są baaardzo zadko) - choć moze w tym roku coś sie zmieniło ... (mają ich dużo więcej - sądząc po dostępnej rozmiarówce - niż rok temu ... w 2013 pod koniec maja to już nie wiele było w większych rozmiarach ...)

Edytowane przez bipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.Interesuje mnie model radon zr team 5.0.Czy może mi ktoś podpowiedź czy jest on wart uwagi i ceny ok 500 euro?Czy można np wymienić w nim Amora?Czy sprawdzi się dla amatora leśnych wycieczek ok 30 km?Generalnie wolałbym dr team 7.0 Ale nigdzie go nie ma.Dzięki.

 

http://www.bike-discount.de/en/buy/radon-zr-team-29-5.0-19767/wg_id-117

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

rufio36 radona zr team 29 7.0 masz na stronie www.bikecenter.pl jest to sklep z Tarnowa Opolskiego jest tylko taki mały problem ,że kosztuje w zależności od koloru 3839,00 lub 3899,00 czyli o jakies 1000,00 drożej niż w Niemczech. Też chcę wyrwać tą 7.0 , ale nie w takiej cenie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z trwałością fulli Radona 

zastanawiam się nad Slide 130 8.0 i podobnym cenowo Canyonem

przesyłka pal licho ok 200zł

pytanie jak z trwałością

podobno jakość słaba taka jak cuba 

To dobre pytanie. Jest spore grono użytkowników HT Radona ale może ktoś śmiga na full'u i może się podzielić wrażeniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rufio36

Jak już saxontychy napisał nie jest zły na twoje przebieżki .

Ja czekam do zimy może coś lepszego się pojawi , bo ten 7.0 za cenę po przeliczeniu z euro jest jak dla mnie rewelka . Jak szukałem po necie i sklepach to rowery z taką specyfikacją zaczynają się od 3800,00

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...