Skocz do zawartości

[propozycja] Obrazki w podpisach


Rekomendowane odpowiedzi

Stron z postami na tym forum dziennie przegladam pewnie cos kolo 25 - 30. Co daje juz ponad 1.5 mb niepotrzebnego sciagania i grubo ponad 2.5 minuty.

 

Ale przecież jak raz ściągniesz te wszystkie obrazeczki to potem będą w pamięci podręcznej przeglądarki :rolleyes2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem większośc ludzi korzysta z Tepsy, wcale nie z modemowego ale z neo wiec conajmniej te 128 mają, reszta ma wcale nienajwolniejsze kablówki, częśc DSL tak jak ja, a modemowcy to znikomy % pozostaja jeszcze zdechłe prymitywne sieci osiedlowo-prywatne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wam przeszkadzaja sygnaturki to uzywajcie blockerow, ffox ma ablockera.. mozna zablokowac dany obraze, ja dzieki temu nie widze zadnychreklam ani obroazkow ktorychj nie chce ogladac na stronach z ktorychcze stokozystam, raz klikniecie i po wszystkim, a Ci z szybkimi laczami i bez limitow tez beda zadowoleni ... zloty srodek jak to mawiali starozytni aztecowie ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ty masz lacze, jakiej przegladarki uzywasz.....?

Radiowke nominalnie 300 kbit/s, a przegladarke to Opere na codzien i FF przeznaczone do przegladania forow. Nie odbieraj tego tak personalnie, bo akurat nie do Ciebie pije z sygnaturami. W Twoim przypadku masz mała i zgrabna, ale niektorzy maja kobyle na 30 kb i sporo pixeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...