Skocz do zawartości

[opinie]nowe Forum


Rekomendowane odpowiedzi

A jak jest z powiadomieniami o nowych postach ??

Trzeba pozaznaczac w nowych tematach w ktorych sie pisalo opcje - Włącz powiadomienie emailem o nowych odpowiedziach czy gdzies w profilu jest opcja powiadamiaj o odpowiedziach ??

Qrna nie dostaje zadnych powiadomien :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można by usunać z danych użytkownika po prawej stronie "płeć:" skoro jest przy nicku ikonka. I zmieniłbym jeszcze jedno - przeglądam nieprzeczytane posty i jeżeli ma on więcej niż 3 strony to widze np. 1,2,3...9, tak jak w tym temacie. Ostatni raz czytałem go gdy było 7 stron, a teraz muszę odrazu na 9 skoczyć, powinny byc 2-3 ostatnie strony np. 1,2,3,...,7,8,9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posty od ostatniej wizyty są pod nazwą Zobacz swoje tematy na samej górze :(

[a przynajmniej to sugeruje opis > Forum Rowerowe na MAX! > Postów od twojej ostatniej wizyty]

Ale, ja się nie wypowiadałem w około 90% znich....

Może są właśnie w trakcie modyfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomash - możesz sobie ręcznie wpisać, do której stronki chcesz skoczyć :( . Bardzo przydatna opcja :P .

Mnie jeszcze brakuje ogólnej liczby nieprzeczytanych postów - to się przydawało przy planowaniu czasu przeznaczonego na przeglądanie forum, zwłaszcza po dłuższej nieobecności :) . Mogłoby to być np. w Moim Asystencie...

Pozdrówko kombinujące :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod emotikonem pojawilo mi sie cos nowego :( -

Ostrzezenia hehe niby 0% ale wczesniej tego nie bylo - dostalem juz jedno ze teraz to widze czy kazdy user widzi cos takiego ??

 

I o co biega z Vip'ami - byl jeden - Riker - a teraz ich wiecej jak 20 hehe co to wybory byly - akredytacje sejmowe maja te vipy czy jak ?? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...