Skocz do zawartości

[opinie]nowe Forum


Rekomendowane odpowiedzi

Post w sumie w niewłaściwym(?) miejscu, no ale sprawa dotyczy forum: nowi userzy zakładają tematy niezgodnie z zasadami, następnie starzy userzy informują ich o tym, że postąpili niewłaściwie... cała masa tematów rozwija się właśnie w ten sposób... czy to nie do moderatorów powinna należeć ta czynność? poprawiać tematy, usuwać je, cokolwiek...

dwie odpowiedzi w dwóch nowych tematach wnoszące "wiele" do dyskusji, odpowiada ten sam użytkownik (do użytkownika bynajmniej nie mam żadnych osobistych zastrzeżeń):

"być może dlatego post jest usuwany że jest w niewłaściwym dziale... Jak chcesz dyskutować z moderatorami na temat tego dlaczego usuwają posty to najpierw zapoznaj się z ZASADAMI PISANIA NOWYCH TEMATÓW..."

 

"Zły dział, zły temat (jeśli patrzeć na dział gdzie post powienien się znajdować) i nieumiejętność obchodzenia się o wspaniałą opcją szukaj... Same minusy... nieładnie nieładnie...."

 

kompletnie bez sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja zrzuce pomysl. Nie wiem czy sie da go zrealizowac. Mozna by stworzyc okienko w opcji pisania tematow w ktore bedzie sie wpisywalo to co ma byc w nawiasie kwadratowym. Wtedy moze bedzie to bardziej przestrzegane przez nowych forumowiczow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używajcie lepiej tego przycisku - raport :)

Zachowuję się ostro - jak tylko widzę źle napisany temat - usuwam.

Po paru takich usunięciach tematu, mam nadzieję, że gość zrozumie o co chodzi, a jak odejdzie, cóż - życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...