Skocz do zawartości

[uszczelniacz do opon] domowej produkcji


leo1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 22.06.2018 o 14:06, mikegolf napisał:

Zapytałem :) tu nie odpisał, ale zdobyłem kontakt bezpośredni i się udało ;) jutro będzie zalewanie

Mógłbyś na PW podzielić się tym kontaktem? Piszę na PW do niego, ale niestety cisza a po wielu testach wychodzi, że "forumowe" mleko jest najmniej kłopotliwe i bardzo szczelne :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 28.10.2018 o 00:22, mikegolf napisał:

w tym roku zapłaciłem chyba 35 albo 40zł za litr

Dzwoniłem do leo2 jakieś 2 miesiące temu i miesiąc temu. Obiecał odpisać na PW na forum ale niestety cisza :( a szkoda , bo muszę kupić coś "sklepowego" tylko nie wiem co.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób poleca mleko Slime- jest minimalnie gorsze od Stan's (na którym to homemade się wzoruje jakby nie patrzeć) ale nie zasycha praktycznie nigdy (przynajmniej tak twierdzą użyszkodnicy), ja mam jeszcze 0,5l od leo, ale jak się skończy to na pewno spróbuję slime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
4 godziny temu, akkwlsk napisał:

Udało się komuś nabyć mleko od @leo2 w ostatnim czasie? Na PW niestety cisza. 

Ja też próbowałem jesienią (parę postów wyżej o tym piszę) ale niestety pomimo rozmowy telefonicznej cisza. Kupiłem Trezado które okazało się "sh*tzado". Mleko wyciskało się przez boczne ścianki X-Kingów :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel na nich jeździł i opisywał, że zależy to też od ciśnienia - poniżej dwóch barów było ok, ale jak ktoś chce się trzymać zaleceń producenta, albo jest zwyczajnie ciężki to niech lepiej dętkę wsadzi, bo nerwów szkoda.

Taka opona. I jak tu w teren wjechać jak jedna mocniejsza rysa na boku i mamy jątrzącą się mlekiem ranę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 18.01.2019 o 18:22, Waza napisał:

Ale to raczej wina opony a nie mleka. Conti, zwłaszcza w wersji Race Sport, słynęły z tego że puszczają mleko bocznymi ściankami.

Być może tak, ale dwa sezony na ww. oponach i mleku od Leo i nie było problemu. Wyciskanie zauważyłem właśnie po przejściu na Trezado.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...