Skocz do zawartości

[avatar]jak wstawić?


mmmak

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz wejść na tą stronkę: http://www.imageshack.us/

Potem wybierasz "przeglądaj" i wybierasz na dysku obrazek, który chcesz wgrać, a następnie kilasz na "host it!".

Pojawi się strona, na której znajdują się adresy www Twojego obrazka: (kliknij na miniaturę, aby powiększyć)

 

imageshack6so.th.jpg

 

 

 

:arrow: Jeżeli skopiujesz adres, który zaznaczyłem na niebiesko, w poście pojawi się taka miniatura, jak powyżej.

 

:arrow: Jeżeli skopiujesz adres, który zaznaczyłem na czerwono, masz dwie opcje:

 

- użyć funkcji "Img" (przyciski nad oknem odpowiedzi), czyli klikasz "Img" i podajesz adres, wtedy obrazek wyświetli się bezpośrednio w poście;

- użyć funkcji "URL" - kilkasz, i podajesz adres obrazka (także ten zaznaczony na czerwono) -wtedy w poście wyświetli się link do niego.

 

Mam nadzieję, że za bardzo nie namieszałem

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozdzielczosc zdjęcia mozesz zmienic nawet Paintem - tylko ze tak troche "na oko" :wink: Ja to robie GIMPem. Jak juz zmienisz rozdziałke to mozesz obrazek wrzucic ze swojego komputera od razu na serwer forum. W zakładce PROFIL w dziale Avatar klikasz bodajze na "wyslij obrazek ze swojego komputera" zaznaczasz ktory to obrazek chcesz i na koniec na samym dole klikasz na WYSLIJ i to tyle... powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...